ליידי גאגא הפתיעה באמת השבוע, כשהגיעה לכותרות לא בזכות פרובוקציה, אלא בגלל הכישרון המוזיקלי שלה. במהלך הופעה בפסטיבל "עניבה לבנה וכתר" שערך סר אלטון ג'ון, חשפה הגאגא שיר חדש שלה. השיר נקרא "You and I" והוא בעל צליל רוקנ'רולי משהו. כמיטב המסורת, היא ביצעה אותו בתחתונים וחזייה על פסנתר, תוך שימוש בכל ארבעת הגפיים שלה. לשיפוטכם.

ג'ניפר הדסון מדברת על הטרגדיה המשפחתית

ג'ניפר הדסון (צילום: רויטרס)
פותחת את הלב. ג'ניפר הדסון | צילום: רויטרס

שנתיים אחרי הטרגדיה, הזמרת-שחקנית ג'ניפר הדסון, מדברת בפומבי על האסון שפקד את משפחתה. כזכור, בעלה בנפרד של ג'וליה, אחותה של הדסון, ירה באימה ובאחיה שנמצאו ללא רוח חיים בביתם. בנו הפעוט, אחיינה של הזמרת, נעדר מספר ימים ואז נמצא ירוי במכונית נטושה ליד שיקאגו.

אתר ה"דיילי מייל" מדווח כי הזמרת התראיינה לתכנית "Behind the Music" של ערוץ המוזיקה "VH1", שם אמרה כי "כל התקופה הזאת מעורפלת בזיכרוני, הכול נראה סוריאליסטי. כאילו הייתי מחוץ לגוף של עצמי". עוד היא סיפרה כי במשך שבועיים היא הסתגרה בחדר עם משפחה וחברים קרובים והתפללה כל ערב ובוקר. לפני כשנה ילדה הדסון בן לארוסה, דייויד אוטונגה, מה שסימן התחלה של פרק חדש בחייה."הוא מזכיר לי מאוד את האחיין שלי ואני מנסה לגדל אותו באותה אהבה ותמיכה שאימי גידלה אותי".

אלבומיו של ג'ון לנון ייצאו מחדש

יוקו אונו וג'ון לנון (צילום: Larry Ellis, GettyImages IL)
גם בגרסה המחודשת נצטרך לשמוע אותה? ג'ון לנון ויוקו אונו | צילום: Larry Ellis, GettyImages IL

עוד לא הספקנו לעכל את ההוצאה המחודשת של מגוון אלבומי ה"ביטלס", שיצאו בספטמבר האחרון וכבר האולפן ב"אבי רואד" עובד על הוצאה מחודשת, מרגשת לא פחות. לרגל ציון יום הולדתו ה-70 שאמור היה לחול באוקטובר הקרוב, יוצאו מחדש של אלבומי הסולו של ג'ון לנון.

אלמנתו, יוקו אונו, ציינה כי היא מקווה כי קהל חדש יתוודע כך ליצירותיו המוזיקליות של לנון וקהל שכבר מכיר את שיריו, יתוודע אליהן מחדש. האמנית, שאשמה לטענתם של מעריצים רבים בפירוק הלהקה, אמרה לאתר ה"דיילי טלגרף" כי "המילים שג'ון כתב רלוונטיות היום בדיוק כפי שהיו כשהן נכתבו". פיס.

מטאליקה, מיוז וה"רולינג סטונז" ב"גיטאר הירו"

מטאליקה הופעה 9 (צילום: רועי ברקוביץ')
קירק האמט, מטאליקה. ב"גיטאר הירו" | צילום: רועי ברקוביץ'

האתר "NME" מדווח על עוד פריט חובה לחובבי מוזיקה שיצא בסתיו הקרוב: גרסה חדשה למשחק המעולה "גיטר הירו". משחק הוידיאו המשלב נגינה על גיטרה אלקטרונית ומגוון להיטי רוק יכלול להקות כמו "מטאליקה", "מיוז", ה"רולינג סטונס", "סליפקנוט", "פו פייטרס", "מיי קמיקל רומאנס", "ניין אינץ' ניילז" ו"סטון טמפל פיילוטס".

כמו כן, יצורף ל-"Guitar Heroes: Warriors of Rock", סיפור וירטואלי שיועבר על ידי סולן להקת "קיס", ג'ין סימונס וגיטרה אלקטרונית חדשנית ומשוכללת. מתנה מושלמת לחגים.

ג'יימס בלאנט שובר שיא גינס להופעה בגבהים

אחרי שכבש כל מצעד אפשרי, החליט ג'יימס בלאנט לכבוש את השמיים. השבוע הופיע הזמר בגובה 42,000 רגל מול קהל של 150 מוזמנים, במטוס בואינג 767, כך לפי אתר ה"דיילי מייל". בלאנט ביצע חמישה שירים ביניהם "You're Beautiful", ששבר אינספור לבבות ברחבי העולם ואת הסינגל החדש שלו, "Heart of Gold".

את השירים ניגן בלאנט באמצעות צמד גיטרות אקוסטיות ובליוויו של חבר ההרכב המלווה אותו, ג'ון גריסון. בכך שבר בלאנט את השיא להופעה שבוצע בגובה הגבוה ביותר בהיסטוריה.