הספירה לאחור לקראת סופרבול 2015 נמשכת. אחרי שכבר באוקטובר האחרון כבר הוכרז שקייטי פרי תופיע ב"מופע המחצית" המפורסם, כעת מוכרז הזמר והיוצר זוכה ה"גראמי" לני קרביץ, כמי שיצטרף אליה על במת האירוע כאמן-אורח. "הוא הכי קול", אמרה קייטי פרי בראיון שישודר מחר ברשת אן.בי.סי, ולא חשפה אילו שירים יבצעו יחד.

עוד לא ברור כיצד ייראה החיבור בין קרביץ לפרי, שמצטרף לזיווגים מוזרים אחרים מהשנים האחרונות ב"מופע המחצית", כמו ברונו מארס והרד הוט צ'ילי פפרס בשנה שעברה, ולפניהם הבלאק אייד פיז עם סלאש (ואשר). אבל למרות שהוא נראה מעט מופרך, הרי שקרביץ ופרי הרבה יותר קרובים ממה שנראה במבט ראשון. היא נוהגת לשלב אלמנטים רוקיסטיים בלהיטים כמו "Roar", ואילו הוא אוהב שהרוקנ'רול שלו מקפיץ ופופולרי כמו ב-"Are You Gonna Go My Way", או חלקלק ורומנטי כמו ב-"It Ain't Over Till It's Over".

ברשימת הלהיטים של קרביץ שכל אמריקני ממוצע אמור להכיר נמצאים כמובן גם Fly Away, you Belong To Me ו-Mama Said, אבל הלהיט שקשה להניח שהוא יוותר עליו בסופרבול הוא כמובן "American Woman".

לני קרביץ באיטדיון וומבלי, דצמבר 2014: "American Woman"

כפי שניתן לראות בוידיאו מהוומבלי ארינה בלונדון, קרביץ בן החמישים, ממוצא יהודי-אוקראיני והבהאמאס, הוא כיום כוכב איצטדיונים, שאחרי ההופעה בסופרבול אמור לצאת להמשך סיבוב ההופעות הנוכחי שלו, בעקבות אלבומו האחרון "Strut", ששירים מתוכו זכו לביקורות מעורבות. אבל התחושה היא שהוא נבחר לסופרבול בין היתר משום שכיכב בסדרת סרטי "משחקי הרעב", מה שהחזיר אותו בגדול לתודעה באמריקה, אחרי כמה שנים של קריירה מדשדשת.

ואפרופו קריירה, כזכור, לני קרביץ ביטל הופעה בישראל בשנת 2012. בהתחלה דובר על הופעה בפארק הירקון ב-6 באוקטובר. בהמשך המופע עבר להיכל נוקיה. קרביץ אפילו התראיין ואמר שהוא "מחובר לצד היהודי שלו". אבל שבוע אחר כך הגיעה הודעת הביטול וקרביץ אמר "אני מחוייב לצילומי סרט", והבטיח להופיע פה ב-2013, מה שכמובן לא קרה. בדיעבד התברר שהסרט אליו היה מחוייה הוא "משחקי הרעב".

הסופרבול, גמר ליגת הפוטבול המקצוענית של ארצות הברית, מהווה כיום את הבמה הגדולה ביותר באמריקה (וכנראה שבעולם המערבי כולו), שאמן יכול לחלום עליה. ב"מופע המחצית" של האירוע צופים יותר אמריקנים מאשר במשחק עצמו. במופע של ברונו מארס והצ'ילי פפרז בשנה שעברה צפו 115.3 מיליון אמריקנים, שיא של כל הזמנים. הסופרבול הקרוב יערך ב-1 בפברואר 2015 בגלנדייל, אריזונה.

לני קרביץ: "Fly Away", פסטיבל "וי", 2008