אמש ג'סטין ביבר העלה לאינסטגרם מספר קטעי וידאו, בהם הוא מציג בפני 123 מיליון העוקבים שלו כ-60 קעקועים שפזורים על גבי גופו. בין היתר הזמר בן ה-25 חשף את הצופים לאיורים של כלי נשק ובעלי חיים ולקעקועים שמתקשרים לעולם הנצרות.

חלק מהצופים הופתעו לגלות שקעקוע המלאכית המפורסם שעשה בדמותה של האקסית סלינה גומז בתחילת העשור עדיין מופיע על ידו השמאלית. רבים ממעריציו של הזמר היו בטוחים שהוא כיסה את הקעקוע המדובר בעקבות הנישואים שלו להיילי בולדווין (23).

View this post on Instagram

#justinbieber #bieber #justin #tattoo #justinbiebertattoos #selenagomez #selenators #beliebers #tattos #reallove #justinbieberselenagomezlove #jelena #jelenaforever #haileybieber #selena #jelenators #selenators #jaileyfake #love #jelenalove #justinbieberselenagomezforever #justinbieberselenagomez #forever #justinbiebertattoos #jelenahappy #happy

A post shared by jelena❤❤ (@selena_justin_jelena_love) on

בראיון שהעניק לפני כשלוש שנים למגזין GQ, ג'סטין הציג את הקעקוע של סלינה בפני המצלמה ואמר: "זאת בת הזוג הקודמת שלי. אני סוג של ניסיתי לכסות את הפנים שלה ולטשטש, אבל אנשים עדיין מזהים". בסוף השבוע הקרוב ג'סטין צפוי לפתוח באופן רשמי את הקאמבק שלו עם סינגל ראשון מתוך האלבום החדש, עליו הוא עובד כבר ארבע שנים.