והיום בפינתנו "דברים מביכים שקרו לזמרים על הבמה והם אפילו קצת מביכים מדי לצפייה אבל אנחנו חייבים לצפות בהם בכל אופן": פיפטי סנט מסולק מהבמה. הראפר הופיע בחגיגת יום הולדת לכבוד תחנת רדיו באטלנטה, כשהסאונד שלו נותק על ידי המארגנים כשהזמן שלו להופיע נגמר. הוא היה מאוד לא מרוצה מזה, בלשון המעטה.

"אתם מתכוונים שהזמן שלי נגמר?", הוא אמר, "בני זונות, אתם מתכוונים להגיד לי שאתם מורידים אותי מהבמה בשביל טי.איי וג'יזי? פאק!". אז פיפטי זרק לרגע את המיקרופון במחאה, ואז המשיך לתקוף את מנהל הבמה: "יש לי עוד דקה. אתם רוצים להגיד לי שאני לא יכול לקבל עוד דקה? אני לא הולך. אני לא שם זין על מי עולה אחרי".

והוא לא נרגע, ועבר לצאת נגד תחנת הרדיו עצמה: "תורידו את המוזיקה שלי מהתחנה שלכם. אני לא רוצה את התחנה המזדיינת שלכם יותר. יש לנו את יוטיוב. זה מאוחר מדי לשנוא. הייתם צריכים לשנוא אותי ב-2003. עכשיו אני עשיר כמו בן זונה". המקרה המצער הזה מעלה זכרונות מהעבר חסר המזל של פיפטי סנט בהופעות חיות. ב-2004 הוא הופיע בפסטיבל רידינג באנגליה, כשהוא התקבל בקריאות "בוז" והשלכת בקבוקים מצד הקהל וירד מהבמה אחרי רבע שעה בלבד: