אין תמונה
No Woman (?) No Cry

מסתבר שליידי גאגא היא לא רק תופעה על-טבעית של בגדים מוזרים, פרובוקציות ונצנצים, אלא יש לה רגשות! אתר הדיילי מייל מדווח כי בזמן הופעה בהיכל נוקיה (בלוס אנג'לס, לא תל אביב. יחי ההבדל), הוענק לזמרת פרס על מכירות אלבומה הראשון "Lady Gaga" ב-8 מיליון עותקים, הישג מרשים בימים בהם אנשים כבר כמעט ולא קונים אלבומים חדשים.

הזמרת הנרגשת, סיפרה בדמעות שרק לפני שנה היא חיממה את להקת הבנים הנשכחת, "New Kids on the Block", באותו אולם ממש ועכשיו היא זוכה להערכה בזכות עצמה. אכן מרגש.

ספוילר נוסף לטקס ה"גראמי" שייערך ב-31 בינואר: ביונסה, טיילור סוויפט והבלאק אייד פיז אישרו את הופעותיהם בטקס פרסי המוזיקה ה- 52, כך מדווח אתר ה"רולינג סטון". נשף ה"גראמי", שיערך בסוף השבוע של הטקס, יהיה בסימן כבוד לזמר ניל יאנג ויופיעו כמו אמנים כמו דייב מתיוז, ווילקו, נורה ג'ונס, שריל קרואו, הרד הוט צ'ילי פפרז (לראשונה בלי הגיטריסט ג'ון פרושיאנטה ששוב עזב אותם) ועוד רבים אחרים.

סטיבן טיילר החליט לטפל בהתמכרות לכדורים

כבר מזמן להקת אירוסמית' לא ייצרה כמות כזאת של כותרות. הפעם התאשפז הסולן סטיבן טיילר במוסד מיוחד לגמילה, עקב התמכרותו לכדורים משככי כאבים. בוידוי נרגש למגזין ה"רולינג סטון", מספר טיילר כי בזכות עזרה ותמיכה של חברים ומשפחה הוא החליט לטפל בחיבתו לאותם כדורים.

כמו כן מכחיש הסולן כל הצהרה בה הוא דרש הפסקה של שנתיים מפעילות של הלהקה. טיילר, שרק באוגוסט האחרון נפל מהבמה מרוב סטלה (מה שגרר ביטול של המשך הסיבוב), מספר שהוא בשמחה יחזור לכתוב, לשיר ולהקליט עם ג'ו פרי ושאר החברים. שיהיה בריא.

איימי וויינהאוס היכתה את מנהל ההצגה "סינדרלה"

איימי ווינהאוס בהופעה 2, amy winhouse live 2 (צילום: Simone Joyner, GettyImages IL)
מי רוצה כאפה. איימי וויינהאוס | צילום: Simone Joyner, GettyImages IL

וגם איימי וויינהאוס עלתה שוב על גל הכותרות. לאחר שהודיעה בשבוע שעבר על ארוסיה המחודשים לבעלה לשעבר, נעצרה הזמרת בחשד לתקיפה. במהלך סוף השבוע, החליטה ווינהאוס להתחבר לצד התרבותי שבה וצפתה במחזה "סינדרלה" באנגליה. לפי אתר ה"סאן", במהלך ההצגה החלה הוויינהאוסית לצעוק קללות ממקום מושבה ולמשוך תשומת לב "חיובית" כמו שרק היא יודעת.

מנהל ההצגה, ריצ'רד פאונד, ניגש אל הזמרת הפרועה וביקש ממנה להחליף את מקום מושבה. כנראה שוויינהאוס חיממה היטב את כיסאה ובכדי לשמור עליו היא הכניסה לפאונד אגרופים, כמה בעיטות בין הרגליים ומשכה לו קצת בשיער. איימי זוכתה בעבר מאשמת תקיפה של מעריצה, אבל כנראה שהפעם זה הגיע לו.