כידוע, ביום שישי הזמרת כריסטינה גרימי נורתה למוות על ידי מעריץ מטורף. בעוד המונים מתאבלים על מותה של הכוכבת בת ה-22, המנטור שלה לשעבר בתוכנית דה-ווייס, אדם לווין (סולן להקת מארון 5), יצא במחווה מקסימה והציע לשלם על ההלוויה שלה. אחיה של הזמרת, מרכוס גרימי, כתב בפיסבוק: "גיליתי הבוקר שאדם לווין התקשר באופן אישי לאמא שלי באופן אישי ואמר שהוא ישלם על ההלוויה והטיסה שלה, ואני נדהמתי. עכשיו חבר סיפר לי להסתכל על עמוד מימון ההמונים וראיתי שגייסנו 100 אלף דולר. מילים לא יכולות לבטא… אין לי מילים".

מרכוס הסביר שקמפיין מימון ההמונים הוקם על ידי המנהל של כריסטנה כדי לעזור למשפחה לעבור מביתם הנוכחי ולממן את עלויות ההלוויה. אחרי שהתפרסמו החודשות הנוראיות אודות הירי, לווין פרסם את ההודעה הבאה בטוויטר: "בהאטי ואני לגמרי הרוסים ושבורי לב בעקבות מותה של כריסטני גרימי. ליבנו עם משפחתה. כריסטינה הייתה כשרון טבעי ונדיר כל כך. היא נלקחה מאיתנו מוקדם מדי".

I'm sad, shocked and confused. We love you so much Grimmie. We are all praying hard that you can pull through this...this just isn't fair.

A photo posted by Adam Levine (@adamlevine) on


גם סלינה גומז, שהייתה חברה של כריסטינה, נפגעה עמוקות מהטרגדיה. זמן קצר לאחר מותה, גומז פרסמה בטוויטר תמונה שלה שלה ושל כריסטינה וכתבה: "הלב שלי שבור לחלוטין. אני מתגעגעת אלייך כריסטינה". בהופעה במיאמי, גומז פרצה בבכי באמצע שיר שהקדישה לחברתה המנוחה.