סיה נחשבת לאחת הזמרות המצליחות של העשור האחרון בזכות עשרות להיטים שכתבה לעצמה ולאמנים אחרים. ההצלחה הרבה הגיעה גם בזכות שינוי התדמית הדרמטי שהזמרת האוסטרלית עשתה לפני כ-10 שנים ובין היתר כלל את הפאה המפורסמת שלה.

הופעות ציבוריות של סיה בלי התחפושת המוכרת הן עניין נדיר. לכן תמונות הפפראצי החדשות שלה, שפורסמו במהלך סוף השבוע האחרון, עוררו לא מעט רעש. באותם צילומים ניתן לצפות בזמרת בת ה-44 יוצאת מסלון יופי בלוס אנג'לס עם שיערה הטבעי ובלי כיסוי על פניה.

 

View this post on Instagram

. تصاویری جدید از سیا، خواننده ۴۴ ساله استرالیایی در حال خروج از مغازه‌ای در لس‌انجلس . او در مصاحبه‌ای که اخیرا داشت گفت که یک کودک را به فرزندخواندگی قبول کرده و تصمیم دارد مابقی عمرش را مجرد باشد و وارد رابطه‌ای نشود. ______________________________ #sia #singer #bestsong #music #style #la #women #سیا #خواننده #موزیک #آهنگ #ترانه #استایل #لس_انجلس #سلبریتی_نیوز

A post shared by دنیای سلبریتی ها (@celebrity.news_ir) on

התמונות החדשות של סיה מגיעות ימים ספורים לאחר פרסום הראיון שלה למגזין GQ, במהלכו היא סיפרה על הילד שאימצה לאחרונה. את דסאני בן ה-16 הזמרת הכירה בזכות השתתפותו בסרט הדוקומנטרי "לגדול במשפחת אומנה" של HBO. אחרי שצפתה בסרט לפני כחצי שנה, סיה העלתה פוסט לטוויטר, בו כתבה: "אני מנסה לאתר אותך ולעשות את ההכנות הדרושות בבית שלי. אני רוצה שתדע שיש לך מקום אצלי".