מדהים כמה כסף אפשר להרוויח רק מלעשות פליי, אה? סתם, סתם, אנחנו ממש לא מזלזלים במקצוע התקליטנות, אנחנו בסך הכל מקנאים בעקבות רשימת הדיג'יים המרוויחים בעולם שהתפרסמה במגזין פורבס. ברשימה, שכותרתה "מלכי המזומנים האלקטרוניים", נמצא קלווין האריס במקום הראשון מזה השנה השלישית. כמה הוא עשה השנה, אתם שואלים? ובכן, 63 מיליון דולר. זו קצת ירידה לעומת הסכום שהרוויח הדיג'יי הסקוטי בן ה-33 בשנה שעברה (66 מיליון דולר), אבל לא היינו לוקחים את זה קשה במקומו.

על פי פורבס, הסוד להצלחה כלכלית בעולם המוזיקה האלקטרונית הוא השגת "רזידנסי" בלאס וגאס, שם דיג'יים יכולים להרוויחים סכומים שש ספרתיים עבור סט. האריס, למשל, הרוויח למעלה מ-400,000 דולר עבור כל אחת מההופעות שלו בוגאס. נתח גדול ברווחים שלו, כמובן, מגיע מהעובדה שהוא גם יצרן להיטי ענק בזכות עצמו. האריס הפיק שירים כמו "I Need Your Love", "We Found Love", "ו-"Summer".

במקום השני ברשימה נמצא הדיג'יי ההולנדי טייסטו, שרווחיו השנה מוערכים ב-38 מיליון דולר, כשהעסקה שלו עם חברת "סבן אפ" תרמה לא מעט לחשבון הבנט שלו. דיוויד גואטה, שיש לי  חוזה רזידנסי במועדונים בוגאס, עשה השנה 28 מיליון דולר וסיים במקום השלישי. לצערנו, אין אף אישה ברשימה ואנחנו מקווים לנוכחות של יותר דיג'יות בשנים הבאות.

 סך ההכנסות של כל עשרת הדיג'יים המובילים עלו באחוז אחד משנה שעברה, ועומדים בסך הכל על 270 מיליון דולר. הספירה של פורבס כוללת לא רק רווחים מניגון סטים, אלא גם מהופעות חיות, מרצ'נדייז, שיתופי פעולה עסקיים, מוזיקה מוקלטת ועסקים שלא קשורים ישירות למוזיקה.