אין תמונה
מה בחורה יפה כמוך עושה במקום שבו לרחובות אין שמות? נינט ובונו

לבונו, סולן להקת U2, יש הרבה רגעים היסטוריים בקריירה, כמו למשל ההופעה ביו-טיוב מול מיליון וחצי צופים, או ההופעה השבוע בחומת ברלין, אבל שום דבר לא הכין אותו למפגש ההיסטורי עם נינט טייב .

לבונו יש כזכור גם היסטוריה של מפגשים עם סלבריטאיות ישראליות, החל בעדן הראל, שהנחתה ברשת MTV, דרך ליאל קולט שנוהגת להידחף לזרועות אמנים כמוהו ועד לבר רפאלי, שהעניקה לבונו ולחבריו מ-U2 את פרס המופע הטוב ביותר בטקס פרסי MTV אירופה שנערך השבוע בברלין.

עתה מסתבר שבברלין פגש בונו סלבית ישראלית נוספת שייצגה את ישראל בטקס, ואפילו נציגה רשמית. מדובר כמובן בנינט, שהתחרתה על מקום בטקס בקטגוריית "המופע האירופי הטוב ביותר" אך לא זכתה ובכל זאת ייצגה את ישראל בכבוד.

נינה פגשה את בונו, והעניקה לו במתנה עותק רשמי ראשון מאלבומה החדש "קומוניקטיבי" שייצא ב-17.11, שכולל שירים כמו "הכלה", "אם אני אלך", "מדברים" ו"אולי בחגים".

לא ברור מה היתה תגובתו של בונו לשירים של נינט או לסאונד של הלהקה המלווה רוקפור, וגם לא בטוח בכלל שהאזין לדיסק (סביר להניח שטרם), אבל לפחות הוא נראה מתעניין (אם כי בעיניים עצומות), ונינט, כרגיל, מחייכת ונראית במיטבה, למרות ש"איטס פריזינג היר".

בתגובה הזמין בונו את נינט לצפות במופע "360" הבא של U2, ועכשיו נינה יכולה להגיע לקופות ולהגיד "יש לי הזמנה לי וליודה, בונו השאיר לי".

רוצים הזמנה זוגית להופעה של שירי מימון? כנסו