סימנים לאופטימיות עולמית? אחרי השנה הקשה שעברה על כולנו, מתברר שהשיר האופטימי והמרגש של אריאנה גרנדה "No tears left to cry" נכנס לאחרונה למועדון מיליארד הצפיות המבוקש של יוטיוב.

הלהיט המרגש הזה הוא כבר השיר החמישי שגרנדה מצליחה להכניס למועדון הכי נחשק של עולם נתוני ההשמעות והצפיות, וכזכור גרנדה שחררה את השיר המדובר ב-2018, אחרי שהתאוששה מפיגוע הטרור המחריד שהתרחש בהופעה שלה במנצ'סטר בשנת 2017.

לאחר אותו אירוע מזעזע גרנדה לקחה הפסקה ממוזיקה והחליטה לבלות את מרבית זמנה לצד בני משפחתה, ואחרי שהתאוששה וחזרה לעצמה, היא גם חזרה להקליט מוזיקה חדשה ובחודשים האחרונים שלאחר חזרתה היא התעסקה בעיקר בעבודה על אותו אלבום יחד עם פארל וויליאמס.

למרות העבודה לצד וויליאמס, מתברר שגרנדה רצתה שהסינגל הראשון יהיה מלא תקווה אבל לא עצוב מדי, אז היא החליטה לפנות למפיק הפופ הבכיר מקס מרטין איתו יצרה את השיר המצמרר. "אני מקווה שהשיר הזה יביא אור ונחמה, אבל בו זמנית יצליח לגרום לכם לרקוד ולחיות את החיים שלכם בצורה טובה יותר".

אגב, זהו שיר הסולו הראשון של גרנדה שמגיע למיליארד צפיות והוא מצטרף ל"Break Free" שהיא מבצעת עם Zedd, ו-"Bang Bang" עם ג'סי ג'יי וניקי מינאז', "Side to Side", גם הוא עם מינאז' ו-"Problem" עם איגי אזליה כמובן.

View this post on Instagram

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)