ביום שישי הקרוב ג'סטין ביבר צפוי לשחרר את הסינגל הראשון מתוך אלבומו החדש, ולפי גורמים בחברת התקליטים שלו, בשיר החדש ("Holy” שמו) כוכב הפופ בן ה-26 ישתף פעולה עם צ'אנס דה ראפר.

בראיון שהעניק השבוע לקראת צאת השיר, ג'סטין חשף כמה פרטים על האלבום שבדרך, ובנוסף הוא התייחס להצלחה האדירה לה זכה בשבועות האחרונים הרכב הקיי-פופ BTS עם הלהיט "Dynamite”. התייחסותו של ביבר גרמה לרבים להאמין שמדובר ברמיזה לכך ששיתוף פעולה בינו לבין להקת הבנים צפוי להיות חלק מהאלבום שבדרך.

"אם יש הרכב אחד שיודע איך לעשות היסטוריה, זה BTS”, אמר ג'סטין על חברי ההרכב המצליח, "להקת הקיי-פופ הזאת מכרה מיליוני אלבומים ועשתה שינוי עצום בתעשיית המוזיקה העולמית".

על הקליפ שמלווה את "Dynamite” וצבר יותר מ-350 מיליון צפיות תוך פחות מחודש, אמר ביבר: "זה הווידאו שצבר הכי הרבה צפיות ביום הראשון לצאתו בהיסטוריה של יוטיוב. הווידאו גם קיבל הכי הרבה תגובות שם. זה מטורף ממש".

כזכור, רק בפברואר האחרון שיחרר גסטין אלבום שלם בשם "Changes”, אותו הוא הוציא אחרי תקופה ארוכה של התרחקות מקדמת הבמה. בניגוד לציפיות, הקאמבק לא זכה להצלחה רבה, מה שככל הנראה גרם לג"סטין להתחיל מוקדם מהמתוכנן את העבודות על האלבום החדש, וכדי להבטיח את הצלחתו נראה שהוא גייס כמה מהשמות הכי חמים היום בתעשיית המוזיקה העולמית.