שנה עברה מאז שמאק מילר נמצא ללא רוח חיים בביתו שממוקם בעמק סן פרננדו שבלוס אנג'לס. כוחות ההצלה הוזעקו למקום על ידי חברו של הראפר ולאחר בדיקות נמצא שמה שהוביל לטרגדיה היה מנת יתר של סמים. הכוכב הצעיר היה בן 26 במותו.

בימים אלה רכושו של מילר מתחלק בין היורשים שאת שמותיהם ציין בצוואה שהשאיר מאחוריו. הונו של הראפר המנוח מסתכם בכ-11 מיליון דולר וכולל גם את הבית שבו התגורר בשנותיו האחרונות. מלבד בני משפחתו, מאק החליט להעניק פריטים יקרי ערך גם לכמה מחבריו הטובים.

לפי צוואתו, מאק הוריש לחברו בריאן ג'ונסון את כל הבגדים ומוצרי האלקטרוניקה שבביתו. לצ'אנדלר-קאף נתן 20 תכשיטים שהשווי הכולל שלהם מוערך בכמה עשרות אלפי דולרים. לחברו הטוב, המוזיקאי דילן רקטנוולד, מאק מסר את כל כלי הנגינה ומערכות המוזיקה שלו ולג'ימי מורטון השאיר את מוצרי הריהוט שהיו בביתו.

מאק הוריש לאח שלו ולהוריו את שאר הרכוש שהיה ברשותו. בין היתר הם קיבלו את ביתו של הראפר ואת 5 מיליון הדולרים שהחזיק בחשבונות הבנק השונים שלו. פרסום הצוואה של מאק מגיע מספר שבועות אחרי המעצר של הדילר שלו, שחשוד בכך שסיפק לראפר חומרים קטלניים שככל הנראה הובילו למותו.