היינו בטוחים שהיחסים בין ג'סטין ביבר למרילין מנסון לא יכולים להגיע למקום נמוך יותר מאיפה שהם, אחרי שכוכב הרוק כינה אותו "חתיכת חרא" לפני מספר שבועות ועשה לא מעט רעש בתקשורת, אבל מסתבר שהמפגש שנועד לפייס ביניהם רק החריף את העניינים. מרילין סיפר בראיון שהיה לו השבוע לתחנת רדיו: "אני לא רוצה לריב עם ילדות, אז אני לא הולך לריב עם ביבר".

"אני לא יודע איך לתקשר איתו, כי אני לא יודע איך להתייחס לאדם עם מוח של סנאי". הוא המשיך וסיפר על המפגש בין השניים, "קבענו להיפגש בבר וכשהגעתי לשם ראיתי ילדה בלונדינית שלובשת חולצה כחולה. אחר כך הבנתי שזה בעצם ג'סטין ביבר. הוא אמר לי שבזכות מה שהוא עשה לי חזרתי להיות שוב רלוונטי. הייתה לו החוצפה להגיד לי את זה בפנים".

את הראיון הוא סגר בנימה מאיימת: "אם אתה מכה קוברה, אל תופתע אם תפגוש את הניבים שלה מקרוב. אם אתה מנשק קוברה, כנראה שתקבל את הארס שלה". הפרשה שנראתה בהתחלה כמו סוג של מחווה בין שני האמנים, התפוצצה אחרי שמנסון גילה שביבר מוכר חולצות עליהן מוטבעת דמותו. במקום להתנצל על השימוש המסחרי, ג'סטין הדגיש שבזכותו הרוקיסט חזר לתודעה. זה גרר ממנסון לא מעט התבטאויות בוטות כלפי הכוכב הצעיר.