ביונסה עגילים (צילום: Sowmya Krishnamurthy, צילום מסך)
מרצ'טטת. ביונסה | צילום: Sowmya Krishnamurthy, צילום מסך

השמועות על כך שביונסה וליידי גאגא מחפשות שיתוף פעולה שלישי, רצות כבר די הרבה זמן. לאחרונה פרסמה ביונסה תמונה שלה עם עגיל ועליו המילה "Ratchet" ואילו ליידי גאגא פרסמה תמונה משלה עם עגיל דומה.

השתיים רומזות על שיר חדש ומשותף באותו השם, וייתכן שמדובר בכלל בחיבור משולש, אחרי שגאגא כבר סיפרה שהקליטה שיר בשם "Ratchet" עם אזיליה בנקס, ושהוא יהיה, אולי, הסינגל הראשון מאלבומה הבא "ARTPOP". בנקס מצדה אמרה: "עבדתי עם ליידי גאגא, אבל מרחוק, דרך מיילים ואינטרנט. יש לנו שיר בשם ''Red Flame' ושיר בשם 'Ratchet' אבל אני לא יודעת מתי היא תוציא אותו, זה יקרה כשהיא תרצה"

כזכור, ביונסה וליידי גאגא כבר שיתפו פעולה פעמיים, ב"Telephone" עם הקליפ שנראה כמו סרט בריחה מהכלא שיצא ב-2009 באלבום "The Fame Monster" של גאגא, וברמיקס 'Video Phone' מהאלבום "I Am...Sasha Fierce" של ביונסה.

אין תמונה
גם היא מרצ'טטת. גאגא

ובינתיים חושפת ליידי גאגא את הקטע "Burqa" ("רעלה") קטע בן 20 שניות שלקוח מהאלבום "ARTPOP". כנראה שההסתבכויות שלה עם גורמים מוסלמים במדינות כמו אינדונזיה, שגרמו לה לבטל הופעה שם,  וגורמים נוצריים בקוריאה שטענו שהיא שליחת השטן - לא הספיקו לה, והיא מחפשת להרגיז עוד כמה מוסלמים שנשותיהם חובשות רעלות.

מוזיקלית גאגא סוחבת כאן חזק מאוד לכיוון של מוזיקת האוס-טכנו למועדונים, הרבה יותר מאשר בעבר. אם מצרפים לכך את הקטע "Tea" שכביכול יכלל גם הוא באלבום הבא שלה - מקבלים ליידי גאגא שמחפשת להנהיג מחדש את אומת הדאנס העולמית באלבומה הבא.