קייטי פרי, שבשנה האחרונה הייתה עסוקה בעיקר בתמיכה במועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב הילארי קלינטון, הוציאה קליפ חדש ופוער פיות ללהיטה האחרון "Chained To The Rhythm" והוכיחה שהיא לגמרי שוב איתנו. בשיר שיצא לא מזמן, מאחורי המעטפת הפופית והכיפית מסתתר טקסט נוקב וביקורתי על התפקחות מאשליית החלום האמריקאי ועל האופן בו אנחנו מסרבים להביט על המציאות מעבר לבועה הנוחה שלנו. הקליפ ממשיך את הקו הזה ונותן לנו מבט מטריד על המציאת שלנו, בסגנון הסדרה "מראה שחורה".

הקליפ מתרחש בפארק שעשועים עתידני בגווני פסטל בשם "Oblivia" (כנראה מהמילה "Oblivion" שמשמעותה אבדון), בו מסתובבת קייטי פרי עם שאר האורחים כשהיא לבושה בבגדי רטרו-עתידני מרהיבים. בין המתקנים במקום אנו רואים את "נפילת החלום האמריקאי", ורכבת הרים שנקראת "תאהב אותי".

��GET VALIDATED ON LOVE ME�� VIDEO ON TUESDAY 2.21.17 #CHAINEDTOTHERHYTHM

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

בין הצבעוניות המתוקה אנו נחשפים יחד איתה לעוד ועוד התרחשויות מטרידות במקום - הזמרת נראית כמו האינדיבידואלית היחידה במקום בעוד שאר האורחים של גן השעשועים הולכים בקצב אחיד, מחכים בתור למתקנים משונים כמו מתקן שמעיף אותם לאוויר או גלגל עליו הם רצים כמו אוגרים ללא מטרה. התפנית מתרחשת כשסקיפ מארלי, שמשתף איתה פעולה בשיר, מגיח מתוך טלוויזיה במקום ושר לקייטי פרי על האמת של חוסר השוויון הקפיטליסטיים. זה נגמר בכך שקייטי פרי ההמומה והמזועזעת מישירה מבט נחרד למצלמה, כמי שהתעוררה מהחלום האמריקאי.