אמני ארה"ב, כמו שכולנו יודעים, לא מרוצים מהעובדה שטראמפ הוא נשיא ארה"ב עכשיו. לנה דל ריי החליטה לנסות לעשות משהו נגד זה - והיא קוראת לבצע טקסי כישוף על מנת להסיר את רוע הגזרה. הזמרת פרסמה בטוויטר סדרה של תאריכים בהם הירח יהיה בחצי סהר ומכשפות ברחבי העולם יקיימו טקסים ברחבי העולם כדי לגרום להדחת טראמפ מתפקידו. אם אתם בעניין, תתארגנו על תמונה לא מחמיאה של דונלד טראמפ, ציפורן קטנה, נר בריח תפוז וקלפ טארוט של "המגדל".

הראפרית אזיליה בנקס, שידועה בעצמה במעשי כישוף, החליטה לתקוף את דל ריי על יוזמתה וכתבה בחשבון הטוויטר האישי שלה: "תעזבי את הבן זונה הזה. אתן המכשפות רק הולכות לעשות את טראמפ חזק יותר. קסם של בנות לבנות". היא המשיך וכתבה: "אני איאבק במכשפות הלבנות האלו בגלל שההפסד של הילארי קלינטון היה נפילה רצינית לפמיניזם הלבן".

ולחדשות לנה דל ריי נוספות. הזמרת, שלא הוציאה מוזיקה מאז ספטמבר 2015, שחררה בשבוע שעבר סינגל חדש בשם "Love" שזכה לתשומת לב רבה. כמו כן, היא סיפרה שהיא ומיילס קיין (מלהקת לאסט שאדוו פאפטס) עובדים יחד על פרויקט חדש. על אלבום הסולו שלה שיצא בקרוב היא סיפרה: "ככל שהאקלים הפוליטי נעשה יותר חם, גיליתי שכל מה שאני כותבת הולך לכיוונים האלו מבחינת טקסט… אני מניחה שזה פשוט אלבום יותר מודע חברתית. זה סוג של תחושה עולמית".