בסוף השבוע האחרון השחקן והמוזיקאי האמריקאי מקס אהריך שיתף סרטון חי מביתו דרך האינסטגרם, ומתברר שאל אותו שידור התפרצה במפתיע בת הזוג החדשה שלו, דמי לובאטו.

בקטע הווידאו שהופץ לאחר מכן ברשת, ניתן לראות את הכוכבת מופיעה מאחורי מקס, וכשזה אומר לה שהוא בשידור חי - היא מנסה להסתתר מאחורי מגבת ולהתחמק מהמצלמה.

הדיווחים על הרומן בין השניים הגיעו לראשונה לפני כשלושה שבועות, לאחר שמקורבים לזמרת סיפרו על הקשר החדש בחייה. עכשיו למרות שהיא לא מתאמצת לשמור על הזוגיות עם מקס בסוד - דמי ככל הנראה ממש לא רצתה שמעריציה יגלו שאת תקופת הבידוד היא מעבירה יחד איתו.

מקס (28) זכה להכרה בזכות הופעתו במספר סדרות טלוויזיה פופולריות, ביניהן "איי-קארלי", "חוק וסדר: מדור מיוחד", "צעירים חסרי מנוח" ו"נסיכה אמריקאית". את תפקידו הקולנועי הראשון הוא עשה בסרט קצר כשהיה בן 12. כעבור מספר שנים הוא השתתף בסרט המצליח של דיסני "היי סקול מיוזיקל 3".

בתחילת החודש, טרם פורסם על מערכת היחסים החדשה שלה, דמי התארחה בתכנית של אלן דג'נרס, ובין היתר היא סיפרה שם על תהליך הגמילה שעברה ועל הניסיונות למצוא פרטנר לחיים: "ביליתי באפליקציות להיכרויות וחייתי במשך חודשים לבד. הבנתי שאני מסוגלת למצוא דרכים כדי להתמודד עם העצב או הבדידות או מה שזה לא יהיה. נכון לרגע זה אני רווקה ומעבירה את סופי השבוע לבדי". אוקיי, נאמין לך.