ביום רביעי האחרון סיפרנו כאן שדונלד טראמפ, עד לא מזמן נשיא ארה"ב, העניק חנינה לראפר קודאק בלאק (יחד עם ליל וויין ועוד בכירים בתעשיית ההיפ הופ), שמרצה עונש מאסר מאז אפריל 2019 על החזקת סמים ונשק.

ואצל בלאק, כמו אצל רבים מחבריו לתחום, לא עבר יותר משבוע מהרגע בו יצא מבית הכלא ועד הרגע בו נכנס לאולפן, עשה את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב, וזה נגמר כמובן עם שיר חדש: "Last Day In" ("היום האחרון בפנים", בתרגום חופשי).

"אני רוצה להודות לנשיא דונלד טראמפ על המחויבות שלו לרפורמת האסירים ולשחרור המוקדם שלי", צייץ הראפר ביום חמישי מיד לאחר שחזר לביתו. "אני רוצה להודות גם לכולם על התמיכה והאהבה, זה משמעותי בשבילי יותר משתבינו אי פעם. אני רוצה להמשיך להעניק בחזרה, ללמוד ולצמוח".

בשירו החדש בלאק מתייחס לשחרור שלו, לחזרה הביתה לאמו, וכמובן, לאיש שאחראי על כך שהוא היום אוכל ביג מק מחוץ לכלא: "טראמפ הרגע שיחרר אותי!", שר בלאק, "אבל הנשיא המועדף עלי נמצא על השטרות". מוזר, פתאום הוא לא נשמע כזה רציני כמו הציוצים של יום חמישי.

וזה לא נגמר שם: בלילה שבין שבת לראשון (שעון ישראל), קודאק העלה ציוץ נוסף שגרף כבר למעלה מ-50 אלף לייקים, ובו הראפר הדביק את פרצופו של הנשיא לשעבר על דמותו עמוסת הראסטות, והודה שהוא היה בצד של טראמפ הרבה לפני שהחליט לחון אותו.

בהודעה הרשמית של הבית הלבן ביום רביעי על שחרורו של בלאק (ביל קפארי) בן ה-23 צוין כי מדובר ב"אמן מבטיח ומנהיג של הקהילה אשר שירת קרוב לחצי מהתקופה שקיבל. בנוסף, לפני הרשעתו קודאק בלאק הפך למעורב מאוד בפעילות פילנתרופית".  אוקי, ברוך הבא לחופשי.