מאמנת הכושר ואשת הטלוויזיה האמריקאית ג'יליאן מייקלס (45) הצליחה להרגיז השבוע את מעריציה של הזמרת ליזו (31) כשדיברה עליה במהלך ראיון שהעניקה לאתר באזפיד. בין היתר היא אמרה: "למה אנחנו מריעים לגוף שלה? למה זה משנה? מדוע אנחנו לא חוגגים את המוזיקה שלה? זה לא הולך להיות כל כך יפה אם היא תחלה בסוכרת".

"בכנות, אני אוהבת את המוזיקה שלה", מייקלס המשיכה, "הילד שלי אוהב את המוזיקה שלה, אבל אין רגע כזה שבו אני אומרת 'אני כל כך שמחה שיש לה עודף משקל'. למה זה אמור לעניין אותי?". עוד לפני הפריצה הגדולה שלה, ליזו דאגה להפגין ביטחון עצמי בפני המעריצים ולהתגאות במבנה הגוף שלה, מסר עליו היא חוזרת ברבים משיריה.

בין התגובות החריפות שהופנו נגד מייקלס בעקבות דבריה, אפשר למצוא טוקבקים כמו "לג'יליאן מייקלס יש היסטוריה של פאט-שיימינג. אני לא מופתעת שהיא אמרה את זה", "אנחנו חוגגים את הגוף של ליזו כי הוא יפה", "את עושה הון מלפגוע ולבייש אנשים, תתביישי" ו"כל מה שאת אוהבת בעצמך זה את הגזרה הדקיקה שלך, לכי לטיפול ותעבדי על אהבה עצמית".

בעקבות המתקפה עליה ברשתות החברתיות, מייקלס שיתפה פוסט בו ניסתה להבהיר את דבריה: "כמו שאמרתי מספר פעמים בעבר, כולנו יפים ושווי ערך. אני גם מרגישה שעלינו לאהוב את עצמנו מספיק כדי שנכיר בכך שיש השלכות חמורות על בריאותינו שמגיעות מעודף משקל. מחלות לב, סוכרת וסרטן, אלה רק חלק. לעולם לא אאחל את הדברים האלה לאף אחד ואני מקווה שנתעדף את הבריאות שלנו מכיוון שאנחנו אוהבים את עצמנו ואת הגוף שלנו".