שרון הולצמן פרומו (צילום: פיני סילוק)
סיכוי קלוש. שרון הולצמן | צילום: פיני סילוק

למוזיקאי הישראלי שרון הולצמן יש היסטוריה ארוכה של תעלולים ומאבקים בתקשורת הישראלית, אבל נדמה שהפעם הוא התעלה על עצמו. ביומיים האחרונים הופיעו ידיעות בבלוגים ואתרי אינטרנט אמריקניים, אודות "המוזיקאי הישראלי שרון הולצמן, שעתיד להשתתף בכתיבת שירים באלבום הסולו הבא של מיק ג'אגר". המקור לידיעה הוא ג'יין קמינסקי, לכאורה חבר בצוות יחסי הציבור של ג'אגר.

על הפרסומים, מיק ג'אגר עומד להקליט אלבום אולפן שישי ולצאת להופעות סולו בשנה הבאה - מה שלא מסתדר כל כך עם האיחוד הנוכחי והמוצלח מאוד של הרולינג סטונז. מתוך שמונת השירים אותם מקליט ג'אגר - ארבע, כביכול, הולחנו על ידי הולצמן, שמוגדר כ"זמר ויוצר שירים ישראלי מפורסם".

הרולינג סטונז בלונדון (צילום: Ian Gavan, GettyImages IL)
"נפגשו באינטימיות בלוס אנג'לס? והשתטו כמו ילדים?". מיק ג'אגר | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL

הולצמן מופיע בפרסומים כ"מוזיקאי שמוכר מאוד בישראל בזכות כישרון כתיבת השירים הייחודי והמצויין שלו, כתב מעל ל-400 שירים ש-12 מהם הגיעו למקום הראשון, שהנו לו זכיות בשורת פרסים".

עוד פורסם, המשפט הבלתי יאמן, לפיו: "ג'אגר והולצמן נפגשו בלוס אנג'לס ומיד נוצר ביניהם קליק". המקור מצוטט כאומר: "הם כמו שני ילדים קטנים, משתטים להם. סביבם היתה אבטחה כדי לוודא שאיש לא שומע מה הם לוחשים זה לזה".

אז האם הולצמן, שכבר ניסה לעבוד על התקשורת הישראלית, הצליח לבלף גם את האמריקנים? חיפוש פשוט מעלה שרק אתר אינטרנט אחד שנידוג בחיפוש פרסם את הידיעה, וכל השאר הם אתרים ובלוגים שהעתיקו אחד מהשני את האיטם ב"העתק-הדבק", ואולי מדובר בכלל באתרים שכוללים תוכן פרסומי, שניתן לרכוש אותו באמצעות קניית חבילת פרסום ברשת.

שרון הולצמן מגיב: "אני מכחיש בתוקף. לא היה ולא נברא. מעולם לא נפגשתי עם מיק ג'אגר. מישהו מריץ בדיחה על חשבוני וזה לא מצחיק".

>> אביצ'י יופיע בישראל בראש השנה