אחת השורות היותר מדוברות מאלבומו האחרון של ג'יי זי "4:44", שיצא בסוף יוני האחרון, היא "העיפו אותך מבית הספר אחרי שאיבדת את המשמעת שלך". המעריצים היו בטוחים שהוא מתכוון לקניה, בעקבות הפיצוץ הגדול שהיה בין שני הראפרים, אבל בראיון למגזין ראפ ריידר ג'יי זי אמר שבשורה הוא למעשה מבקר את עצמו. "השיר לא עוסק בקניה או בריב איתו, אלא הוא מדבר עליי". הוא למעשה הודה שמה שבאמת גרם לו לכעוס על ווסט: "מה שפגע בי הוא העובדה שקניה עירב את את ביונסה ואת הבת שלי. היו לנו בעיות גדולות יותר בעבר, אבל הפעם הוא בחר ללכת ממש רחוק ולהכניס את המשפחה שלי לזה". 

למרות שלא התייחס לקניה באלבום (לפחות לפי איך שהוא מציג את זה), ג'יי זי סיפר בראיון שהדברים שווסט אמר עליו ועל ביונסה במהלך הופעה הביאו את היחסים שלהם לשפל חדש. בין האמירות המקוממות שלו סיפר ווסט שקווין בי הייתה מוכנה להופיע בטקס פרסי הוידאו של אמטיוי רק אם היו מבטיחים לה את הזכייה בפרס לקליפ השנה ולא לו. אחר כך גם קרא לחברו הטוב לשעבר: "ג'יי זי אני יודע שיש לך רוצחים שכירים. בבקשה אל תשלח אותם אליי. בוא ודבר איתי כמו גבר".

בהמשך הראיון ג'יי זי התייחס גם לתקרית המעלית עם אחותה של ביונסה. "מערכת היחסים ביני לבין סולאנג' תמיד הייתה מצוינת. היו לנו חילוקי דעות לגבי נושא אחד, אבל גם לפניו וגם אחריו לא קרה בינינו כלום", הוא גם סיפר על איך הוא מגדיר את היחס שלו כלפיה, "היא אחותי, לא גיסתי. ככה אני רואה אותה, וזה לא הולך להשתנות".