כחלק מקידום האלבום האחרון שלהן "LM5", חברות להקת הבנות הבריטית ליטל מיקס פתחו בחודש שעבר סיבוב הופעות העולמי חדש, איתו הן צפויות לעלות ליותר מ-20 במות שונות ברחבי העולם. הבוקר ההרכב הפופולרי הודיע על ביטול הגעתו לאוסטרליה בדצמבר הקרוב, שם תוכננו להתקיים 5 הופעות. בנוסף בוטלה גם ההופעה של הלהקה בניו זילנד.

בפוסט התנצלות ששיתפו ברשת, חברות הלהקה התנצלו על ביטול ההופעות והסבירו שהסיבה לביטול היא אילוצים של לוח הזמנים ועבודות על האלבום הבא שלהן. בין היתר הן כתבו: "אנחנו כל כך מצטערות שאיכזבנו את המעריצים שמגיעים להופעות. זאת לא החלטה שהגענו אליה בקלות, אבל עלינו לנצל את הזמן הזה כדי להתמקד בהקלטות". בנוסף, הן הבטיחו החזר כספי מלא לרוכשי הכרטיסים.


ההודעה על ביטול ההופעות גררה ביקורות חריפות נגד התנהלות הלהקה. גל הטוקבקים שהציף בשעות האחרונות את הרשת כולל תגובות כמו "זה מגעיל ומכעיס", "חוסר כבוד, למעריצים שלכן מגיע טוב יותר", "כמות הכסף שאנשים השקיעו על טיסות ומלונות כדי לצפות בכן, זה לא הוגן" ו"גם אם הן יגיעו בעתיד לאוסטרליה, אני כבר לא אקנה כרטיס". היו גם כאלה שבחרו להזכיר שהלהקה עשתה מהלך דומה לפני כ-5 שנים, אז הן ביטלו את סיבוב ההופעות האמריקאי שלהן.