בסיבוב הקודם סי-לו גרין הציע לכולנו ללכת להזדיין (או להישכח בגרסה המצונזרת). כמעט חמש שנים אחרי, סי-לו חוזר צבעוני ומחויך כתמיד. הזמר בן ה-41 שזכה להכרה כחלק מהצמד Gnarls Barkley, כיכב בחמש השנים החולפות כאחד מהמנטורים בגרסה האמריקאית של "דה ווייס". עתה הוא חוזר עם שיר הראשון מאלבומו הבא: מחווה לרובין וויליאמס, השחקן והקומיקאי האהוב שהתאבד לפני כמעט שנה. "החיים מזכירים לי את רובין וויליאמס, אנחנו צריכים לצחוק כדי להעביר את הכאב" סי-לו שר, ומשלב לאורך כל השיר תזכורות לשחקנים וקומיקאים מנוחים ומוערכים. 

את הקליפ לשיר החדש "Robin Williams" סי-לו הפקיד בידיו של היוצר הישראלי וניה היימן, שכבר ביים קליפים אינטראקטיביים לבוב דילן, אסף אבידן, עדי אולמנסקי ועברי לידר (בפרויקט TYP). כפי שהיה אפשר לצפות מהיימן, גם הקליפ החדש ל-סילו אינטראקטיבי וייחודי במינו. תוכלו למצוא אותו באתר של סי-לו גרין, או לשמוע את השיר החדש ביוטיוב.

בשנת 2012 הואשם גרין בהחדרת אקסטזי למשקה של אישה בת 33, שהתעוררה למחרת במיטתו. גרין הכחיש כי אנס את האישה וטען כי השניים קיימו יחסי מין בהסכמה. בשל העובדה שהאישה לא זכרה את אירועי אותו הלילה, בית המשפט גזר על גרין ביום שישי עונש מאסר על תנאי של 3 שנים ו-45 ימים של עבודות שירות. בשנה שעברה צייץ הזמר בטוויטר ועורר סערה: "אנשים שנאנסו זוכרים. אם ניסיתי ולא הצלחתי אבל האדם שניסיתי לאנוס אומר שכן הצלחתי, מה באמת קרה?".