הזמר הקולומביאני סבסטיאן יאטרה (25), מי שנחשב לאחד הכוכבים הלטיניים הגדולים היום בעולם, מתמודד בימים אלה עם ביקורת חריפה בעקבות הקליפ שצילם עבור השיר "Mañana no hay clases" ("מחר אין שיעורים").

על פי דיווחים שמגיעים בשבועות האחרונים מאמריקה הלטינית, התוכן שמוצג בקליפ המדובר גרם לרבים מהמעריצים והמעירצות של יאטרה להאשים אותו בייחוס אופי מיני לקטינות, והשערורייה סביבו נמצאת היממה האחרונה בעיצומה.

בקליפ ניתן לצפות בשחקניות שמשתתפות במספר סצנות פרובוקטיביות בעודן לבושות במדי בית ספר, ובנוסף, מילות השיר כוללות גם הן אמירות שערורייתיות העוסקות באותו הנושא, כמו: "היא רוצה את זה 24/7"; "היא רוצה לדחוף צעצועים" ו"איזו פנטזיה זו אם יש לה אחות תאומה".

הקליפ, שיצא אמנם לפני כשלושה וחצי חודשים (וצבר כבר יותר מ-20 מיליון צפיות ביוטיוב), גרר לאחרונה ביקורות חריפות נגד הזמר, ובין התגובות הזועמות שהציפו את הסרטון ניתן למצוא משפטים כמו: "זה בבירור מציג קטינות באופן מיני"; "הוא אדם בוגר, איך הוא שר על יחסי מין עם תלמידות בבית ספר?"; "אתה פדופיל, מתחרמן מילדה בבית ספר"; "השיר הזה חוגג התעללות בקטינים" ו"זה מעורר בי חלחלה".

השיר המדובר צפוי להיות אחד השירים הבולטים באלבומו השלישי של יאטרה שצפוי לצאת בחודשים הקרובים, וזו כנראה הסיבה לכך שרבים ממעריציו החלו בהאשמות האלה לאחרונה אחרי שיאטרה בישר לאחרונה על יציאתו הרשמית של האלבום.

האלבום החש צפוי לכלול גם את הלהיט "Runaway", אותו שחרר יאטרה לפני כחצי שנה יחד עם דדי יאנקי, נאטי נטשה והאחים ג'ונאס, וכרגע לא ברור האם יבחר לכלול לבסוף גם את השיר המדובר כאן למעלה.