אין תמונה
הנסיכה דיאנה של הפופ? ליידי גאגא | צילום: none

העולם עדיין מנסה לעכל את הקליפ האחרון של ליידי גאגא ללהיט "Marry The Night", בהחלט קליפ לא קל לעיכול (וכולל גם חבילת צ'יריוס, אסור לשכוח), אבל ליידי גאגא כבר במיני-סקנדל הבא.

כעת מכריזה ליידי גאגא כי היא כתבה שיר מיוחד על הנסיכה דיאנה, ששימשה לה השראה בתחומים כמו תלבושות ומפעלי צדקה. השיר עוסק במותה של הנסיכה כ"מרטירית של תהילה".

"גאגא רואה בעצמה גרסת עולם הפופ לנסיכה"

הנסיכה דיאנה
המוזה של גאגא. הנסיכה דיאנה | צילום: Princess Diana Archive, GettyImages IL

ליידי גאגא כבר שרה את השיר על דיאנה בהזדמנות אחת בלבד, לקומץ קטן של אנשים. זה קרה בחודש שעבר, כשהיא מלווה את עצמה בפסנתר. אנשים שהאזינו לשיר תיארו אותו כ"בעל מילים עצובות, אבל עם פזמון קליט". המעריצים של גאגא כבר מתים לשמוע אותו. מעניין מה יחשבו על זה הבריטים, שמעריצים ומתגעגעים לנסיכה דיאנה יותר מלכל דמות אחרת.

מקורבים לליידי גאגא אמרו ל"סאן" הבריטי שהליידי רואה בעצמה את גרסת עולם הפופ לנסיכה, שנהרגה בתאונת דרכים בפריז לפני 14 שנה, ב-31 באוגוסט 1997, כאשר נמלטה יחד עם המאהב של, דודי אל-פאיד, מצלמי פפראצי מקומיים.

"לליידי גאגא יש קיבעון על הנסיכה דיאנה"

"לליידי גאגא תמיד היה איזשהו קיבעון על הנסיכה דיאנה והיא רואה בעצמה את גרסת המאה ה-21 של הנסיכה", נאמר. "היא יודעת שהיא מפורסמת ומוכרת בעולם כמעט כמו הנסיכה וכמוה גם היא נרדפת כל הזמן על ידי צלמי הפפראצי. לגאגא יש סיוטים בלילה שהיא מתה כמו הנסיכה דיאנה במרדף של צלמי פפראצי או על ידי מעריץ מטורף. היא פוחדת שהתהילה אליה הגיעה פשוט תהרוג אותה".

הלהיט "פפראצי", אחד הראשונים בקריירה של ליידי גאגא, נכתב לדבריה בהשראת מותה של הנסיכה דיאנה - "היא היתה הדמות האיקונית הגדולה ביותר של מרטירית הסובלת מהתהילה", אמרה גאגא, "והיא שילמה על כך בחייה".

>> רד הוט צ'ילי פפרז וגאנז נ' רוזס בהיכל התהילה של הרוקנ'רול