אין תמונה
כאן היא דווקא לבושה. אריקה באדו בהופעה

אריקה באדו מוכיחה מה זו מסירות אמיתית ליצירה אמנותית. לפני כשבוע הצטלמה הזמרת לקליפ לשיר "Window Seat" בדאלאס, טקסס. במהלך הצילומים הייתה צריכה להעמיד פנים שהיא נורתה ולהשיל את בגדיה, עד שנותרה עירומה כביום היוולדה.

חדי העין שביניכם ישימו לב שהקליפ צולם לא סתם בדאלאס, אלא במקום בו אירעה ההתנקשות בנשיא ג'ון פ. קנדי בשנת 1963. באדו הייתה מוכנה להסתכן שהיא תעצר על ידי המשטרה המקומית ועלולה להאסר לשנה על התערטלות בציבור, כך דווח באתר של MTV. אלא שהצילומים הפיראטיים, שנערכו ללא כל אישור מגורם רשמי, הסתיימו בהצלחה בלי שהמשטרה תדע על מעלליה של באדו ואנחנו זכינו בקליפ מעניין.

דידי בן-עמי עפה מ"אמריקן איידול"

רק לפני שבועיים דיווחנו לכם על דידי בן עמי, עוד גאווה ישראלית בגלות, שהצטיינה בעונה הנוכחית של "אמריקן איידול" והשבוע הודחה ממנה. בתכנית האחרונה ביצעה בן עמי שיר מקורי שלה בשם " What Becomes of the Brokenhearted" וזכתה לתגובות צוננות מהשופטים. הביצוע הביא אותה לשלישיה התחתונה של התכנית, שם ביצעה גירסת כיסוי ל- "Rhiannon", של להקת "פליטווד מק", שכבר כבש את לב השופטים בעבר. אלא שהפעם, מדווח האתר "MTV", זה לא הפסיק ובן עמי נותרה עם האכזבה והחווייה.

אקסל רוז נתבע על ידי אחד ממנהליו

אקסל רוז (צילום: Evan Agostini, GettyImages IL)
תביעה על סך כ-2 מיליון דולר. אקסל רוז | צילום: Evan Agostini, GettyImages IL

כבר שבוע שלם שאקסל רוז לא הסתבך בצרות או קיבל איזה בקבוק לראש. אז השבוע, אחד ממנהליו לשעבר, הגיש נגדו תביעה בסך 1.9 מיליון דולר. אירוינג אזוף, טוען שרוז לא שילם את 15% שהוא התחייב לשלם מסיבוב ההופעות של הלהקה באסיה, קנדה ודרום אמריקה.

בכתב התביעה מאשים אזוף את ויליאם ביל ביילי (שמו האמיתי של אקסל), בהפרת חוזה וסירוב לשלם אחוזים מסיבוב ההופעות, שרווחיו נאמדים ב- 12 מיליון דולר, כך מדווח אתר ה"רולינג סטון".

אבא של מייקל ג'קסון יגיש תביעה אזרחית נגד הרופא של בנו

עלילות "אבא ג'קסון" החמדני נמשכות. הפעם החליט ג'ו ג'קסון, אביו של מייקל ג'קסון המנוח, לתבוע את ד"ר קונרד מורי, הרופא שטיפל בבנו מייקל ג'קסון לפני מותו ומואשם כעת בהריגתו, כך מדווח האתר "NME". נגד מורי מתנהל כזכור בימים אלה משפט פלילי בגין רשלנות רפואית, בו הוא טוען לחפותו.

האבא ג'קסון מעוניין להגיש תביעה אזרחית נגד מורי באשמת "גרימת מוות בשוגג". את הפיצוי, אם כך ייפסק, צפוי להגיש מורי בכמות דולרים נאה, שמספרה טרם פורסם.