מאז ומעולם מיליוני המעריצים של ג'סטין ביבר ואריאנה גרנדה חיכו ששני כוכבי הפופ ישתפו פעולה ביניהם, וב-2020 זה קרה כשהם הפגיזו עם שיר הבידוד האולטימטיבי "Stuck with U" - ועכשיו מתברר שהשניים עבדו על שיר משותף כבר לפני כמה שנים, הקליטו אותו (!) ומאז אותה הקלטה נעולה בכספת ולא ברור אם ומתי תראה אור.

בראיון שהעניק לאחרונה למגזין הבריטי Metro, סיפר המפיק המוזיקלי BMW Kenny שהשיר "Wish You Would" באלבומו החדש של ביבר, Justice, ובו הוא משתף פעולה עם שליש ההרכב מיגוס, קוואבו, הוקלט כבר כמה פעמים בעבר, ולא רק עם אריאנה.

"האמת היא שאני מאמין שהגרסה עם אריאנה גרנדה נמצאת שם איפשהו באיזה כונן קשיח", סיפר קני. "למעשה, הגרסה הראשונה הייתה עם קודי סימפסון - אבל אז הוא הוחלף באריאנה גרנדה. אני לא יודע מה קרה לשיר מאז, אבל בגלל שזה לא נכנס ל-Purpose (אלבום האולפן הרביעי של ביבר מ-2015), אז זה כנראה יושב באיזו כספת".

"לפעמים אני כותב שיר והאמן פשוט לא רואה איך משרת אותו", הסביר המפיק על תרבות השירים שנחתכים מאלבומים. "ביבר הקשיב לו, אהב אותו והוא אפילו עבר כבר מיקס. זה היה אחד מהשירים שהיו אמורים להיכנס לאלבום, הוא כבר היה מוכן, אבל בסוף העדיפו שיר אחר על פניו". 

אז איך הוא הרגיש כשהשיר כן יצא לבסוף באלבום החדש אבל עם קוואבו במקום גרנדה? "כשהוא יצא בסוף כבר לא התרגשתי כי לקח לו יותר מדי זמן. אז לא באמת משנה לי מי משתף איתו פעולה. זה פשוט עבר לידי".