במשך יותר מ-25 שנות קריירה, קלי רולנד ביססה את מעמדה כאחת הזמרות המצליחות בתעשיית המוזיקה. היא אמנם לא זכתה להצלחה הדומה לזו של חברתה הטובה ביונסה, אבל במשך השנים צברה הישגים אדירים וכבשה מצעדים ברחבי העולם עם עשרות להיטים,אותם היא הוציאה כאמנית סולו או כחברה בהרכב הבנות הפופולרי דסטיניז צ'יילד.

בסוף השבוע האחרון פתחה קלי את הקאמבק המוזיקלי שלה עם סינגל חדש בשם "Coffee", אותו היא שחררה שבע שנים לאחר צאת אלבומה האחרון (״Talk a Good Game”), וכמו רבים מהשירים שהוציאה בתור אמנית סולו - גם החדש של רולנד כולל מסרים מיניים במיוחד.

מה שעורר עניין סביב השיר החדש ברשתות החברתיות הוא הקליפ הפרובוקטיבי שמלווה אותו, בו בין היתר ניתן לצפות בקלי רוקדת בבגד ים קטנטן במיוחד.

הקליפ הוצף בתגובות אוהדות כמו "היא נראית יותר טוב מאי פעם", "איך לאישה בת 40 יש גוף כזה?", "לקלי יש כישרון לא פחות מלביונסה" ו"היא אף פעם לא מזדקנת".

את הקריירה המוזיקלית שלה החלה רולנד כחלק מלהקת דסטיניז צ'יילד, ויחד עם שאר הבנות זכתה לפריצה הגדולה שלה בזכות להיטים כמו "Bills Bills Bills ו-"Say My Name".

לאחר פירוק ההרכב, רולנד זכתה להצלחה רבה בעיקר בארצות הברית עם להיטי ארנ'בי כמו "Motivation" ו-"Dilemma" (הדואט עם הראפר נלי), בעוד שבשאר העולם מכירים אותה בעיקר בזכות להיטי דאנס, ובראשם שיתוף הפעולה הראשון שלה עם דיוויד גואטה - "When Love Takes Over", כשבמקביל היא השתתפה בתור שופטת במספר תכניות ריאליטי פופולריות ששודרו במדינות שונות.