קמילה קביו הפכה בשנים האחרונות לאחת מכוכבות הפופ הפופולריות ביותר ועכשיו היא מנצלת את המעמד שלה בשביל לקדם את השורשים הקובנים-מקסיקנים שלה. ביום שישי האחרון היא שחררה את "Don't Go Yet", שמלווה בקליפ צבעוני במיוחד, ומדובר בשיר הראשון שלה מאז האלבום ששחררה ב-2019.

בראיון שקיימה לאחרונה עם זיין לואו באפל מיוזיק היא סיפרה שהיא רוצה שהשיר החדש (והאלבום שבדרך) יהיה מניפסט לשמחה קולקטיבית. "אני רוצה שזה יהיה שיעסוק במשפחה כי זה ישמח אותי", סיפרה קביו בת ה-24, "זה ישפר את חיי וזה מה שאני רוצה, אז זה באמת מה שניסיתי לבוא לידי ביטוי בכל האלבום הזה".

"אני חושבת ש'Don't Go Yet' מייצג בחינה קולית ומלודית אותי כשאני חופשייה. אני חושבת שבגלל שהייתי במיאמי כל כך הרבה זמן סביב המשפחה שלי, וזה שדיברתי בספרדית יותר גרם לי לחזור. אני חושב שהשורשים שלי העמיקו בדיוק כמו שהייתי צריכה".

View this post on Instagram

A post shared by camila (@camila_cabello)

קביו המשיכה והסבירה שהיא חושבת שבזמן העבודה על הקליפ לשיר היא למדה על עצמה עוד ועוד דברים: "זו הייתה הזדמנות בשבילי לעבוד בצורה מודעת באמת ולהשקיע במה שלדעתי גורם לי ולבני האדם להיות מאושרים באמת, שהם מערכות היחסים שלך והחיבור שלך לאנשים סביבך."

כמה ימים לפני הראיון היא שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה הודעה מיוחדת על האלבום: "היו שני דברים שנתנו לי השראה לאלבום הזה: משפחה ואוכל. קרובי משפחה בדם, אבל גם המשפחה שבחרתם. מי שאתם בוחרים לסעוד איתו, מי שאתם רוצים להיות לידם בשולחן. לבשל להם ארוחות, לשתות יין איתם ולרקוד איתם בסלון. עבורי, הרגעים האלה הם מה שגורמים לי להיות אסירת תודה על כך שאני חיה. הרגעים האלה של שמחה משותפת, פגיעות אמיתית וחיבור עם אנשים אחרים".