השנה וחצי האחרונות היו לא פשוטות עבור דמי לובאטו. אחרי שבקיץ שעבר כמעט מתה ממנת יתר של סמים, הזמרת עברה שיקום, חזרה בהדרגה לפעילות אבל נותרה כל הזמן בעין הסערה - זוגיות מתוקשרת ופרידות, תנודות מסוקרות במשקל וביקור בישראל שעורר סערה גדולה.

השבוע דמי התראיינה לראשונה ראיון גדול מאז אותה התמוטטות, בוועידת "טין ווג" בלוס אנג'לס. היא שוחחה באירוע עם עורכת המגזין, לינדזי פיפלס וגנר, ושיתפה: 'אני רואה במראה מישהו שהתגברה על הרבה. עברתי המון ואני רואה לוחמת. אני לא רואה זוכה באליפות, אלא לוחמת, מישהי שתמשיך להילחם לא משנה מה ייקרה בדרכה... אני אוהבת את האדם שאני היום. במשך 5 השנים האחרונות למדתי שהחיים לא שווים אלא אם אתה חי למען עצמך".

View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

דמי המשיכה וטענה כי "אם אתה מנסה להיות מישהו שאתה לא, או שאתה מנסה לרצות אנשים אחרים, זה לא יסתדר בטווח הרחוק. אם אתם רוצים לצבוע את השיער בסגול, תעשו את זה. אם אתם רוצים לאהוב מישהו מאותו המין, תעשו את זה. תהיו מי שאתם ואל תפחדו ממה שאנשים חושבים".

נושא נוסף אליו התייחסה היה דימוי הגוף שלה. דמי הדגישה שהיא לא משקרת לעצמה ואומרת שיש לה "גוף מדהים". במקום זאת, היא פשוט אומרת שהיא בריאה ומבטאת הכרת תודה על כך שהיא חזקה ועל כל מה שהיא יכולה לעשות עם הגוף שלה. ראיה לגישה הבריאה הזאת קל היה למצוא בתמונות הלא מרוטשות שדמי העלתה לאינסטגרם שלה.