ה"ספייס גירלז", להקת הבנות המצליחה בכל הזמנים, עשויה להתאחד בהרכב מלא במסגרת טקס ההכתרה של המלך צ'רלס שייערך בבריטניה בחודש מאי. על פי הדיווח הלילה (בין שבת לראשון) ב"סאן" הבריטי, ארמון בקינגהאם להוט להבטיח את האיחוד ההיסטורי בין חמש חברות הלהקה - הפעם עם ויקטוריה בקהאם.

המלך צ'רלס פגש את להקת הבנות, הכוללת את בקהאם, מלאני סי, מלאני בראון, אמה בונטון וג'רי האליוול, בכמה הזדמנויות שונות במהלך הקריירה שלהן עוד בשנות ה-90. גורם המעורה בפרטים חשף כי מארגני האירוע המלכותי "להוטים מאוד להבטיח את האיחוד של הלהקה" וכי ה'ספייס גירלז' בעצמן שוקלות ברצינות לשוב לבמה ולהשתתף בטקס ההיסטורי, שבמהלכו קמילה, רעייתו של צ'רלס, תוכתר גם היא. "אין ספק שההכתרה היא אירוע מיוחד כמו האולימפיאדה ויש תחושה כללית שאיחוד כזה יכול להתממש", המשיך המקור והוסיף כי "מלאני בי ומלאני סי מובילות את המהלך בלהקה ומנסות לגרום לזה לקרות".

על פי הדיווחים, ארמון בקינגהאם מעוניין שכוכבות הפופ ישתתפו בחגיגות שיתחילו ב-6 במאי ויימשכו שלושה ימים. אם האיחוד ייצא לפועל, זו תהיה הפעם הראשונה שחמש חברות הלהקה יופיעו יחד מאז טקס נעילת אולימפיאדת לונדון ב-2012. רק בשבוע שעבר בראון רמזה כי הן עתידות להתאחד בהרכב מלא: "אני לא יכולה להגיד בדיוק במה מדובר, אבל הולך להיות משהו שיוכרז די בקרוב. זה פרויקט שאנחנו נרגשות לקראתו ויכיל את כולנו".

אחרי שנים של ידיעות איחוד ספקולטיביות, ב-2019 יצאו בנות הלהקה הבריטית לסיבוב הופעות בסימן קאמבק. חסרונה של ויקטוריה בקהאם, שבחרה לוותר על התענוג, בלט אז בהחלט. פרט לכך, מלאני סי שיתפה לאחרונה כי התחרטה על כך שהלהקה לא לקחה חלק בחגיגות יובל הפלטינה של המלכה אליזבת השנייה לציון 70 שנות מלוכה. "היינו שמחות להיות שם, אבל זה היה אחד מהמצבים האלה שבהם זה בלתי אפשרי. יש אירועים רבים שהיינו רוצות להשתתף בהן, אבל אנחנו ארבע-חמש נשים עם משפחות ומחויבויות אחרות".