אר קלי (צילום: Getty Images)
אר קלי | צילום: Getty Images

בזמן שהוא נמצא במעצר וממתין למשפטו על עבירות מין חמורות, אר. קלי ממשיך לעורר סערות, והפעם זה קורה אחרי שבחר להפיץ את מסריו דרך פוסט יוצא דופן בחשבון האינסטגרם הרשמי שלו - וגם חסם את האפשרות להגיב לו על הפוסט.  

קלי, שחגג ביום שישי האחרון את יום הולדתו ה-54, העלה קטע מהשיר "Shut Up", שיצא ב-2011, רגע אחרי שהזמר עבר ניתוח במיתרי הקול ונאלץ להתמודד עם שמועות על סוף הקריירה שלו. הפעם, קלי בחר להשתמש בשיר בשביל לתקוף לכאורה את המתלוננות נגדו.

כאמור, הזמר העלה קטע קטן מהשיר עם תמונה שלו עמוס בחגורות אליפות: "אחרי 22 שנה של קריירה מבורכת/ גרמו לי לשכב במיטת בית החולים כשאני בוכה בשיגעון/ אבל אוהבים אותי אותה כמות של אנשים ששונאים אותי/ ובואו לא נשכח את השכונה מסביב לעולם שמכסה אותי/ ולכל מי שמתקשר אליי, שמספרים לי מה כולם אומרים עליי/ מביאים לי את כל החרא השלילי הזה, אתם אלה שאני לא מסתובב איתם".

View this post on Instagram

A post shared by R Kelly (@rkelly)

וכך, למרות שנגד קלי עומדות תלונות חמורות וכמות לא מבוטלת של קורבנות שטוענות שהתעלל בהן נפשית ומינית, ניכר שהוא לא נרתע לנסות ולתפוס את עמדת הקורבן בעצמו, ובצורה מכוערת ונלוזה, כפי שניתן להבין מהפזמון של השיר שפירסם: "האם אוכל להשיג עד לכל זה, כשכל האנשים מתעסקים בעסקים שלך תגיד להם לשתוק. תגיד להם לשתוק. תגיד להם לשתוק. אני מדבר אלייך!".

"תודה אלוהים, על החיים שלי!", הוסיף קלי לפוסט שכנראה הועלה על ידי אחד ממקורביו, פוסט שמגיע בדיוק שנה אחרי הפוסט האחרון שהעלה - גם אז ביום הולדתו.

כזכור, קלי, שמואשם בפורנוגרפיה בילדים ושיבוש הליכי חקירה, נמצא כבר יותר משנה מאחורי סורג ובריח, בזמן שהוא מחכה למשפט שלו שנדחה בעקבות התפשטות הקורונה בארה"ב לספטמבר 2021. בכתב האישום החמור נגדו נטען כי במשך כ-20 שנה הוא ניהל "מפעל לסחיטה של קטינים שכלל מנהלים, שומרי ראש, נהגים, עוזרים אישיים ושליחים שגייסו נשים ונערות צעירות לקיים עמו יחסי מין".

בטענה שהועלתה על ידי עורכי דינו של קלי, נטען כי הוא שוהה בבידוד כבר תקופה ארוכה בגלל התפשטות הקורונה בבתי הכלא בארה"ב, ושהוא נפגע נפשית מבידודו. "בפן הנפשי אני חושב שהוא סובל מאוד ממגבלות הקורונה כי הייתה להם התפרצות גדולה בכלא", טען בפני המגזין הניו יורקי פרקליטו מייקל לאונרד. "זה היה בידוד ארוך ומכביד, אבל מצד שני אני חושב שהוא כבר להוט להגיע למשפט".