סינתיה לנון, האישה שליוותה את ג'ון לנון בכמה מהשנים החשובות בחייו ואם בנו ג'וליאן, הלכה לעולמה הערב בגיל 75. סינתיה מתה לאחר מאבק במחלת הסרטן, שהיה קצר אך אמיץ, לפי דברי בנה. ג'וליאן היה לצד אימו ברגעיה האחרונים בביתה שבספרד, ומסר את תודות המשפחה למתפללים. הוא גם העלה שיר פרידה נוגה ומרגש שכתב לזכרה. 

סינתיה וג'ון נפגשו במכללה לאמנויות בליברפול ב-1957, והתחתנו ב-1962 ממש רגע לפני שהביטלמניה השתלטה על בריטניה ועל העולם והפכה את ג'ון לאחד האנשים המפורסמים והאהובים בעולם. במהלך נישואיהם ג'ון הופיע ועבד עם הביטלס מסביב לעולם, בעוד שהיא נשארה בבית רוב הזמן, גידלה את ג'וליאן ונשארה בצללים כדי לא לפגוע בהערצה ההיסטרית של מיליוני נערות לבעלה. עם השנים התגלה שמעבר לבגידה ולהזנחה, לנון גם פגע בסינתיה פיזית, אך היא נותרה נאמנה לו. לבסוף הזוג התגרש כאשר ב-1968 סינתיה גילתה שג'ון מנהל רומן עם יוקו אונו, אשתו השניה. פול מקרטני כתב את השיר "Hey Jude" לג'וליאן כדי לעזור לו להתמודד עם הגירושים של הוריו. 

לאחר הגירושין סינתיה חזרה להענות לשם נעוריה, פאוול, ולאחר כמה שנים אימצה מחדש את השם לנון. היא נישאה שלוש פעמים נוספות, וניסתה גם את מזלה בעולם המוזיקה. את ימיה האחרונים העבירה בספרד, ובנה ג'וליאן לצידה, שדואג להנציח את סיפורה ודמותה של אימו באהבה גדולה.