אתמול דיווחנו על מותו של ג'וס וורלד, אחד האמנים המבטיחים של תעשיית ההיפ הופ בשנים האחרונות. הראפר בן ה-21, ששמו האמיתי הוא ג'ראד היגינס, טס יחד עם כמה מחבריו מלוס אנג'לס לשיקגו ועבר התקף לאחר שנחת בשדה התעופה. עדי ראייה שנכחו במקום מספרים שג'וס דימם מהפה בזמן שהצוות הרפואי טיפל בו.

זמן קצר לאחר שפורסם על מותו של הראפר, חברו הטוב דיג'יי אקדמיקס, שיתף ברשת סרטונים מהטיסה שמציגים את רגעיו האחרונים יחד עם חבריו. באותם קטעי וידאו ג'וס וורלד נראה מחוייך. בין היתר נכתב לצד הסרטונים: "הוא היה במצב רוח טוב ונראה שמח".


בעקבות הידיעה על הטרגדיה, עשרות אמנים שהכירו את ג'וס וורלד בחייו העלו פוסטים לזכרו, ביניהם דרייק, אלי גולדינג, ליל נאס X, קמילה קביו, דה וויקנד וצ'אנס דה ראפר. בת הזוג של הראפר, אלי לוטי, טרם הגיבה לדיווחים על המוות. אחד הפוסטים האחרונים ששיתפה באינסטגרם הוא תמונה שלה ושל ג'וס, לה הוסיפה את הכיתוב: "אתה לא הולך לשום מקום".

בין הפוסטים הישנים של הראפר שעלו מחדש ברשת, בלט ציוץ שג'וס שיתף לפני כשנתיים וחצי ועורר לא מעט דאגה בקרב המעריצים. באותו פוסט נכתב: "המטרה שלי היא לזכות לפרסום רב, לזהור כמה שנים ואז לזייף את המוות שלי".


במהלך השנתיים האחרונות ג'וס וורלד הספיק לשחרר את שני אלבומים הראשונים שלו: "Goodbye & Good Riddance" ו"Death Race for Love", שזכו להצלחה רבה והניבו להיטים כמו "Lucid Dreams" ו"Robbery". בנוסף, הוא שיתף פעולה עם אמנים כמו הלסי, בני בלנקו, טראוויס סקוט ו-BTS.

View this post on Instagram

I would like to see all the younger talent live longer and I hate waking up hearing another story filled with blessings was cut short

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) onView this post on Instagram

@juicewrld999 this unbelievable

A post shared by Meek Mill (@meekmill) on


View this post on Instagram

Rest. Ya soul. Lil homie

A post shared by snoopdogg (@snoopdogg) on