ת'ירלוול סיפרה על המתיחות בין חברות ההרכב לבכירים בלייבל הקודם, וביניהם המנטור סיימון קאוול

בעשור שעבר מאז שנחשפו לראשונה דרך תכנית הטלוויזיה X-פקטור בריטניה, "ליטל מיקס" הפכו לאחד ההרכבים המצליחים בעולם.

להקת הבנות הפופולרית שחררה עד כה חמישה אלבומים שכוללים להיטים כמו "Black Magic", "Wings" ו"Shout Out to My Ex", וכבר בתחילת דרכן נראה היה שדרל ההצלחה סלולה בפניהן.

למרות זאת, במהלך העבודות על האלבום האחרון שלהן, "LM5", הסתכסכו בנות הלהקה עם גורמים בחברת ההקלטות 'סיקו רקורדס' שמנוהלת על ידי שופט 'אקס פקטור' והמנטור האישי שלהן, סיימון קאוול. בעקבות המתיחות בין הצדדים, חברות הלהקה סיימו את שיתוף הפעולה עם סיימון וחתמו תחת לייבל אחר (RCA).

בראיון שהעניקה לאחרונה לעיתון 'הסאן' הבריטי, חברת ההרכב ג'ייד ת'ירלוול סיפרה: "נאלצנו להחליף חברה במהלך העבודות על האלבום וזה ממש דפק אותנו. הקשו עלינו לשחרר שם את היצירתיות שלנו כפי שהיינו רוצות. רצינו לדבר על העצמה נשית ועל החוויות שלנו בתעשייה".

"זאת הייתה תקופה בעייתית בקריירות שלנו, אבל עכשיו אנחנו נמצאות במקום טוב", המשיכה ת'ירלוול, "עם RCA אנחנו כבר עובדות על האלבום הבא וזה מאוד מרגש. למדנו לעמוד על שלנו ולעשות את הדברים שאנחנו מאמינות בהם".

ביוני הקרוב צפויות "ליטל מיקס" לפתוח את סיבוב הופעות הקיץ שלהן, אך לאור המשבר העולמי סביב התפשטות נגיף הקורונה, ייתכן והבנות יאלצו להודיע על דחיות או ביטולים של כמה מהאירועים, כשהטור כולל 21 הופעות שנקבעו מראש.