איזה סיום ראוי לשנה שהוגדרה כ"שנת הישבן" בפופ העולמי: ניקי מינאז', מהשמות הכי חמים בתעשייה השנה, נבחרה להנחות את טקס פרסי אמ.טי.וי אירופה, ה-EMA, שיתקיים ב-9 בנובמבר בגלזגו.

מינאז', שמועמדת בעצמה לארבעה פרסים באירוע (זמרת השנה, אמן ההיפ הופ, המעריצים, המראה) נחשבת לבעלת נתונים מתאימים לבדר את קהל הצופים ולעשות כיף עם הקולגות שלה לאבק הכוכבים, שיפציעו בזה אחר זה על הבמה.

ואל תתפלאו אם המנחה הישבנית תפצח בעצמה בנאמבר לוהט על הבמה. ברשימת האפשרויות נמצאים הלהיט "אנקונדה", "Bang Bang" עם אריאנה גראנדה וג'סי ג'יי, ואפילו הרמיקס ל-"Flawless" של ביונסה, אותו היא יודעת לשלח מהפה במהירות מסחררת בביצוע חי.

האלבום החדש בדרך

האם ניקי תנסה ללמד מישהו לעשות טוורקינג בשידור חי? או שאולי תעלה מהאוב סינגלים ישנים יותר מהאלבום החדש שלה, כמו "Pills N Potions" ו-"Looking Ass"? אגב, האלבום החדש "The Pinkprint" צפוי לצאת ב-24 בנובמבר, לא הרבה אחרי הטקס.

עוד הישג אותו רשמה מינאז' השנה - זכייה חמישית ברציפות בתואר "אמן ההיפ הופ של השנה" בטקסי פרסי ה-BET, של התרבות והמוזיקה השחורה באמריקה, כשהיא משתווה במספר הזכיות למיסי אליוט. מה שבטוח - יהיה לוהט איתה.

טקס ה-EMA ה-20 במספר יועבר בשידור חי בערוץ אמ.טי.וי ישראל (ראשון, 9.11, 21:00), שגם יטיס לגלזגו שמונה צופים ברי-מזל.

אין תמונה
מודדת בגד לטקס

אין תמונה
גם ככה זה בסדר
אין תמונה
ונסיים באנקדוטה. סליחה, באנקונדה