באמצע חודש פברואר האחרון נדרס למוות אביה של ניקי מינאז' בתאונת פגע וברח על ידי גבר בן 70 בשם צ'ארלס פולביץ', שברח מזירת התאונה מיד לאחר שפגע באביה של מינאז' והשאיר אותו למות מפצעיו על הכביש מבלי להגיש או להזעיק עזרה, וכעת מתברר כי אמה של ניקי ואלמנתו הטרייה של אביה, רוברט מאראג', הגישה לאחרונה תביעה נגד הדורס על סך 150 מיליון דולרים.

על פי הדיווח של מגזין הבידור PageSix, פולביץ' דרס את מאראג' בן ה-64, ומיד לאחר הפגיעה בו הוא ירד מרכבו כדי לראות מה מצבו, אך כמה שניות לאחר מכן עזב את המקום מבלי להציע לו עזרה ראשונה או להודיע לרשויות, כך לפי טענת התובעים.

View this post on Instagram

A post shared by Ice Cream Conversations (@icecreamconvos_)

פולביץ' מואשם בכך שעזב את זירת האירוע והוביל למותו של רוברט, ובנוסף שיבש ראיות והליכי חקירה, וכעת כאמור תובעת אותו קרול מאראג' בבית משפט העליון בניו יורק. "לא רק שהוא (פולביץ') היה רק חסר אחריות ורשלני, אלא גם דאג לברוח ולהסתתר במקום להגיש או לחפש עזרה", כתב עורך דינה של האלמנה הטרייה באינסטגרם.

"ההתנהגות של פולביץ' היא פושעת, פחדנית ולא מוסרית. אנחנו נדאג שהוא יקח אחריות על מעשיו הפזיזים שהובילו למותו של רוברט", הוסיף פרקליטה של האם, ועורך דינו של פולביץ' הגיב וטען שהוא "מלא באמפתיה למשפחה ולאובדן שהם סבלו והביע את תנחומיו וצערו מהמקרה".