בשנת 2016 שחררו קלווין האריס וריהאנה את הלהיט שלהם "This Is What You Came For" (כמעט 2.5 מיליארד צפיות ביוטיוב), ומי שחתם יחד איתם על יצירת השיר היה נילס סיוברג. שם לא מוכר אז וגם היום - פשוט כי אין אדם כזה, ולמעשה זה היה השם הבדוי בו בחרה טיילור סוויפט - כך סיפרה היוצרת והזמרת לאחרונה.

סוויפט, יחד עם האגדה הבריטית פול מקרטני, ניהלו לפני מספר ימים חצי שיחה/חצי ראיון עבור מגזין המוזיקה העולמי רולינג סטון, ובמהלך אותה שיחה סוויפט דיברה לראשונה על הכתיבה לרירי והאקס האריס: "במשך תקופה ארוכה אף אחד לא ידע על זה", סיפרה כוכבת הפופ על בחירתה לא להאפיל על יוצרי השיר ובחירת השם הבדוי.

"רשמתי את זה תחת השם נילס סיוברג כי אלו היו שני השמות הכי פופולריים לבנים בשוודיה, זה מה שיצא", סיפרה סוויפט למקרטני. "אני זאת שכתבה את 'This Is What You Came For', בסוף ריהאנה שרה אותו, ולמשך תקופה אף אחד לא ידע. בכל פעם שאני מדברת על זה אני נזכרת ששמעתי פעם שפרינס כתב את 'Manic Monday' (ל-The Bangles) ולא חשף את זה במשך כמה חודשים".

View this post on Instagram

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift)

"זה מוכיח בעצם שאת עושה משהו גם בלי התהילה שמגיעה עם זה", ענה לה מקרטני. "אני עשיתי את זה פעם לזוג חברים שהיו בלהקה בשם פיטר וגורדון. כתבתי להם תחת השם ברנרד ווב". 

סיפור העבודה המשותפת של סוויפט עם האקס האריס על השיר נחשף אמנם כמה חודשים אחרי שהשיר יצא אחרי שבזמנו היא לא רצתה למשוך את תשומת הלב מהשיר והשני היוצרים - אבל ארבע שנים אחרי היא כבר הרשתה לעצמה לדבר על כך בפעם הראשונה מאז הפרידה מהדיג'יי הסקוטי ב-2016.