ב-2012 הראפרית MIA הייתה בתחילת מסע הקידום של אלבומה הרביעי "Matangi". היא עבדה עם כמה מהשמות החמים של התעשייה ונוהלה על ידי 'רוק ניישן', חברת התקליטים של ג'יי זי. אחד המהלכים של ג'יי זי על מנת להחזיר את MIA למצעדי הלהיטים היה החיבור בינה ובין מדונה. הראפרית השתתפה בשיר הקאמבק של מדונה, "Give Me All Your Lovin'", ואפילו הופיעה איתה ועם ניקי מינאז' על במת הסופרבול באותה השנה.

במהלך אותה הופעה, MIA גרמה לזעם רב בקרב מיליוני הצופים כשהציגה בפני המצלמות אבצע משולשת. התלונות הרבות שהגיעו בעקבות התקרית שגרמה לנזק תדמיתי וכלכלי עבור הסופרבול, מפיקי האירוע תבעו את MIA וחברת התקליטים שלה על סך 16 מיליון דולר.

בתגובה לאותה תביעה, ג'יי זי דרש מ-MIA לחתום על הסכם משפיל מולו, בו היא תאשר שאם תרוויח יותר מ-2 מיליון דולר במהלך קריירה שלה, כל רווח נוסף ישאר אצל החברה בניסיון לכסות את סכום התביעה. הראפרית סיפרה על אותו הסכם: "זה היה גזעני וסקסיסטי ופגע באמונה שהייתה לי בכל מי הכרתי. ההסכם הזה היה מגוחך". MIA סירבה לחתום על ההסכם וב-2014 הגיעה לפשרה עם מארגני הסופרבול. זמן קצר לפני כן הכריזה על פרישתה מחברת התקליטים של ג'יי זי.