כבר מהתקופה בה פרץ כחבר בהרכב הבנים הבריטי טייק דאת, רובי וויליאמס התמודד עם התמכרות לסמים ולאלכוהול, בעיות שליוו אותו במשך יותר מ-20 שנים.

השבוע' הזמר בן ה-46 סיפר במהלך הפודקסט החדש שלו, אותו הוא העלה לראשונה לפני מספר שבועות יחד עם אשתו, השחקנית איידה פילד, על המשבר שעבר לאחר הפרישה שלו מהלהקה בסוף 1995.

רובי הסביר שלאחר שעזב את הלהקה, צעד שהגיע בעקבות המתיחות שנוצרה בינו לבין מנהל ההרכב, נייג'ל מרטין-סמית', הוא ניהל אורח חיים לא בריא שגרם להחמרה במצבו הנפשי והתמודדות עם בעיות נוספות כמו בדידות והשמנת יתר.

View this post on Instagram

Golf! Golf! Golf!

A post shared by Robbie Williams (@robbiewilliams) on

“שכרתי דירה והייתי הולך לקניות בסופרמרקט כשאני מסטול", וויליאמס סיפר, "לא כדאי לכם ללכת לסופר כשאתם מסטולים, אתם מקבלים החלטות גרועות. באותם ימים הייתי פותח את המקרר ואוכל עוגה שלמה. אני זוכר את הרגע הזה שבו הבנתי שאני לא גר עם ההורים ויכול לעשות הכל".

"זה היה בינואר. בפברואר כבר הייתי במצב של השמנה חולנית", הוא המשיך, "הייתי נראה כמו בהמה, כל הצהובונים ליכלכו עליי באותה תקופה".

בהמשך סיפר וויליאמס שמספר חודשים לאחר שעבר לגור לבד, הוא החל לעבוד תחת חברת התקליטים 'קרייסליס רקורדס' ופתח את קריירת הסולו המצליחה שלו, ואת החזרה לפעילות מוזיקלית ליווה מהפך חיצוני, במסגרתו הזמר השיל כ-20 ק"ג ממשקל גופו.