לפני יומיים התבשרנו על מותו של צ'סטר בנינגטון סולן להקת לינקין פארק. הזמר בן ה-41, שסבל מדכאונות והתמכרות לסמים ואלכוהול, השאיר מאחוריו שישה ילדים. היום נמסר שמעבר לעובדה שאת התאבדותו ביצע ביום הולדתו של חברו המנוח כריס קורנל (ששם קץ לחייו לפני חודשיים), בנינגטון גם תכנן את תלייתו במחשבה רבה, כשהוא מעתיק את צורת ההתאבדות מהאירוע הטרגי של קורנל. 

בעקבות המוות המפתיע, חברי הלהקה ביטלו את סיבוב ההופעות המתוכנן להם יחד עם הלהקה בלינק 182. למרות שעתיד הלהקה עוד לא ברור, חברי לינקין פארק הספיקו לצלם בשבוע שעבר פרק לתכנית "קארפול קריוקי". הפרק שצפוי לעלות לשרתי אפל מיוזיק ב-8 באוגוסט, יהיה התיעוד הטלוויזיוני האחרון של צ'סטר.

בעוד המשפחה, החברים והמעריצים מעכלים את החדשות הכואבות, האקר אנונימי פרץ לטוויטר של אשתו של בנינגטון, טלינדה, והעלה מחשבונה פוסטים קשים, ביניהם: "אף פעם לא אהבתי אותו, אני רק הייתי מאוהבת בכסף, קשה להודות" ו-"כולנו המשכנו הלאה במהירות, אני שמחה שהוא הרג את עצמו". בפוסט אחר כתב בשמה של טלינדה "אני אוהבת את מייק" (חבר אחר בלהקה), וכך העלה בקרב המעריצים חשדות לבגידה של טלינדה בבעלה. לא עבר הרבה זמן עד שהודעות אלה הוסרו, אך לא נמסרה תגובה מבני המשפחה, שגם בעבר סבלו מפריצות לרשתות החברתיות.

ציוצים מאישתו של בנינגטון (צילום: twitter)
ציוצים מאישתו של בנינגטון | צילום: twitter