מלאני סי מאשרת: יש מגעים לאיחוד הספייס גירלז בטקס ההכתרה של המלך צ'ארלס. אחרי שדווח בארמון להוטים לאחד את ההרכב הבריטי המיתולוגי - כולל ויקטוריה בקהאם - מל סי חושפת קצת יותר פרטים ומסבירה מה עומד מאחורי קבלת ההחלטות.

"אנחנו עדיין משוחחות, רק בשביל למצוא את דרך האמצע בשביל כולם", סיפרה ולמעשה אישרה שהאיחוד בטקס שיתקיים במאי בהחלט על השולחן. "האם ויקטוריה תצטרף? אני אופטימית אז אגיד שכן. ככל שאנחנו מתבגרות, הספייס גירלז לומדות את הצורך לתת אחת לשנייה מרחב".

"בשנות ה-90 היינו 24/7. היינו צעירות, שאפתניות, היינו תחת המון לחץ, היינו מותשות והיו הרבה התלקחויות בינינו. לכל הלהקות יש סיפורים דומים, אבל ככל שחלף הזמן, יש לנו פשוט כבוד אמיתי והערכה זו כלפי זו", הוסיפה מלאני. "בגלל שאנחנו יודעות שלולא היה לנו אחת את השנייה, לא היינו משיגות את מה שהשגנו ולא היו לנו את החיים והקריירות שיש לנו עכשיו, אז זה די יפה".

לפי הדיווחים המקוריים, ארמון בקינגהאם מעוניין שכוכבות הפופ ישתתפו בחגיגות שיתחילו ב-6 במאי ויימשכו שלושה ימים. אם האיחוד ייצא לפועל, זו תהיה הפעם הראשונה שחמש חברות הלהקה יופיעו יחד מאז טקס נעילת אולימפיאדת לונדון ב-2012. בפעם הקודמת זו הייתה מלאני בי שרמזה כי הן עתידות להתאחד בהרכב מלא: "אני לא יכולה להגיד בדיוק במה מדובר, אבל הולך להיות משהו שיוכרז די בקרוב. זה פרויקט שאנחנו נרגשות לקראתו ויכיל את כולנו".