למרות ההצלחה המינורית לה זכו הסינגלים האחרונים שלה, נראה שקייטי פרי נמצאת במקום טוב בחייה. הזמרת בת ה-35 סגרה בחודש שעבר עוד עונה מוצלחת של 'אמריקן איידול', שם היא משמשת כשופטת כבר 3 עונות רצופות, ובשבועות הקרובים היא צפויה ללדת את בתה הראשונה.

בראיון שהעניקה לאחרונה לתחנת הרדיו SiriusXM, פרי סיפרה על התקופה הקשה בחייה, במהלכה היא התמודדה עם משברים אישיים ומקצועיים. לפני כשלוש שנים קייטי הוציאה את אלבומה הרביעי "Witness", שנחשב לאחד הכישלונות הגדולים בקריירה שלה, ובמקביל היא והשחקן אורלנדו בלום נפרדו (כחצי שנה לאחר מכן הם חזרו וכיום הם מאורסים ומצפים לבתם המשותפת).

View this post on Instagram

one year ago I said yes to a life of love and evolution... and definitely never a dull moment

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

"הקריירה שלי הייתה על מסלול של עלייה בלי הפסקה ואז הגיעה הנפילה, לא משהו גדול כשמסתכלים על זה מבחוץ, אבל בשבילי זה היה אסון", כוכבת הפופ אמרה, "השקעתי כל כך הרבה וזה פשוט שבר אותי לחצי. רציתי להמשיך הלאה, אבל הרגשתי שזה הרס אותי".

לדבריה, קייטי התמודדה באותה שנה עם בעיות נפשיות ומחשבות אובדניות ("העצב כמעט גרם לי לקפוץ"). מה שגרם לה להתגבר על אותם קשיים היה אמונה. "הכרת התודה היא הדבר שהציל את חיי. מצאתי דרכים להעריך את מה שיש לי, גם כשהיה לי רע".