מוקדם יותר השבוע הכריזה דמי לובאטו על קרן מיוחדת שהקימה למען אנשים שמתמודדים משברים רגשיים ובעיות נפשיות, תחת השם "The Mental Health Fund", ולפי הדיווחים, הזמרת הצליחה לגייס כבר יותר מ-2 מיליון דולרים עבור הפרויקט החשוב.

בראיון שהעניקה לאחרונה למגזין People, סיפרה לובאטו על החשיבות של גוף שכזה בתקופה בה אנשים נמצאים בבידוד חברתי. כזכור, לובאטו התמודדה במשך שנים עם בעיות נפשיות ובעבר נכנסה מספר פעמים לטיפול ממושך במכון גמילה.

"זה כל כך חשוב שלאנשים יהיה לאן לפנות", אמרה דמי במהלך הראיון. "לפעמים גם אני מרגישה בודדה ושאין לי עם מי לדבר. לפעמים כל אחד מאיתנו מפחד שהמחשבות שלו אפלות מדי וכולנו זקוקים לעזרה".

"אני יכולה לסייע לאנשים שמתמודדים עם קשיים כאלה. קריאה לעזרה היא לא סימן לחולשה. לעיתים קרובות זה מה שהחברה שלנו מראה לנו", הוסיפה לובאטו.

בהמשך הראיון דמי התייחסה גם להתקדמות בעבודה על אלבום הקאמבק שלה. "אני עדיין אוספת רעיונות בשביל שירים חדשים. זהו שלב חדש בעשייה המוזיקלית שלי ואני מאוד נרגשת מכך שאני יכולה לספר את האמת שלי. לא הוצאתי מוזיקה במשך זמן רב, אז יש לי הרבה מה לומר".

הראיון החדש מגיע ימים ספורים לאחר הסערה האחרונה בחייה של לובאטו שהגיעה בעקבות חשיפת חשבון אינסטגרם סודי שהיא ככל הנראה ניהלה. המעריצים מאמינים שדרך אותו פרופיל, לובאטו תקפה אמנים שונים, וביניהם חברתה לשעבר, סלינה גומז.