מתעסקים עם הילד? אנחנו מתפללים עבורכם. דרייק הפתיע את כולנו כשהוציא את האלבום (או המיקסטייפ, או איך שתרצו לקרוא לזה) "If You're Reading This it's Too Late" בתחילת השנה. אבל באותה המהירות בה האלבום הזה נחת הספקנו גם לשכוח ממנו, ומהנשיקה ההזויה עם מדונה. כדי להזכיר לנו עם מי אנחנו מתעסקים, דרייק הוציא בסוף השבוע קליפ חדש לשיר מתוך האלבום, "Energy", ואותו דווקא נדמה שלא נשכח באותה קלות - נסו להוציא את התמונה של דרייק כמיילי סיירוס מהראש.

אין תמונה
אז זה קרה. דרייק הפך למיילי סיירוס

בקליפ תמצאו את פניו של דרייק בין השאר על דמויותיהם של אופרה ווינפרי, המתאבק פלויד מייוות'ר, ג'סטין ביבר, מיילי סיירוס, קניה ווסט, מייסד מגזין האסלר, הנשיא אובמה, או ג'יי סימפסון, לברון ג'יימס וגם על שטר דולר ובובת קן. ברקע דרייק שר על האויבים שלו וכל האנשים שמוציאים ממנו את כל האנרגיות. מזה אפשר להניח שדרייק רואה בקניה ווסט אויב (בכל זאת, הוא מתחרה על הכתר שלו), למרות שלאור שיתופי הפעולה האחרונים חשבנו שהם חברים. אבל איזה חתול שחור עבר בין דרייק למיילי? ואיזה דיס יש בינו לבין לברון ג'יימס? אפשר להירגע, כי ג'סטין ביבר שדרייק יורד עליו בווידאו הוא גם חבר קרוב שלו. אז נראה שהבדיחה כאן היא לא על חשבון החברים בקליפ, לפחות בחלק מהמקרים.

אין תמונה
האנרגיות הרעות נשארו בשיר. ג'סטין ודרייק עדיין סבבה

הבעיה היחידה עם הקליפ החדש היא שאפשר לצפות בו רק דרך שירות הסטרימינג החדש של אפל. יחד עם הקליפ הבלעדי, דרייק החל לשדר בערוץ הרדיו שמשודר באפל מיוזיק, Beats1 (גם לג'יידן סמית' יש תוכנית שם), וחשף שיר חדש עם הצמד Majid Jordan שהצטרף אליו בעבר גם אל "Hold On, We're Going Home". נראה שהימים בהם חשבנו שביוטיוב יש הכל עומדים להיגמר - ואנחנו לא אוהבים את זה. 

אין תמונה
מגיע לנו לראות את דרייק יורד על קניה ווסט גם ביוטיוב. אנחנו עובדים קשה