ארבע שנים עברו מאז שריהאנה הוציאה את אלבומה האחרון ("Anti"), ונראה שלמרות הלחץ הרב שמופעל עליה והביקורות החריפות מכיוונם של המעריצים, היא לא מתכוונת לזרז את העבודות על אלבום הקאמבק.

בסוף השבוע הכוכבת שיתפה באינסטגרם פרסומת חדשה שלה לחברת האופנה שבבעלותה (Fenty). הפוסט גרר תגובות זועמות ממעריצים רבים, שממתינים לאלבום החדש וטוענים שריהאנה הפקירה את הקריירה המוזיקלית שלה לטובת העסק שהקימה.

אחד מאותם מעריצים כתב "נמאס לי מכל זה, איפה האלבום אחותי". דבריו גררו התייחסות מהזמרת, שנעזרה במילים שלו וענתה: "נמאס לי מכל ה'איפה האלבום אחותי'".

View this post on Instagram

when y’all was asleep lastnight, I was out interacting with my @fenty digital windows at Bergdorf Goodman ! If you happen to be in NYC today do a lil drive by before it ends tonight! 754 Fifth Ave NY, NY 10019

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

יומיים לפני ששיתפה את הפוסט המדובר, רירי נכחה באירוע תקשורתי, שם היא נשאלה לגבי התכניות שלה לוולנטיינ'ס דיי. המראיינת, שציפתה למידע על הרומן שלפי השמועות מתפתח בין ריהאנה לראפר אייסאפ רוקי, קיבלה במקום סקופ על האלבום החדש של הכוכבת.

רירי ענתה: "אני הולכת לעבוד באולפן ואני מאוד נרגשת. אני לא יכולה לגלות עם מי אני הולכת לעבוד, אבל זה מישהו שאני רציתי לעבוד איתו כבר הרבה מאוד זמן". כעבור מספר שניות היא חשפה שהאמן איתו תשתף פעולה הוא לא אחר מאשר הזמר והיוצר פארל וויליאמס.

כאמור, בשנים האחרונות ריהאנה בחרה להתמקד במותג האופנה והיופי שהקימה. המותג הפך להצלחה מסחרית והכניס לזמרת מאות מיליוני דולרים. במקביל לפיתוח העסק, היא שחררה מספר שיתופי פעולה עם אמנים אחרים, ביניהם "Lemon" של NERD, הרכב מוזיקלי שכולל את פארל.