כשבילי אייליש הגיעה להתארח בתוכנית של הווארד סטרן, היא לא תכננה לחשוף שהייתה חולת קורונה בקיץ האחרון, אבל אחרי שהשתעלה כמה פעמים במהלך הראיון המנחה שאל בהומור: "מה קורה עם השיעול? את חולה?". בתגובה, אייליש כאמור הפתיעה וענתה: "לא, בדיוק נבדקתי. אין לי קורונה, היה לי כבר. אף אחד לא יודע את זה, אבל אחי, החרא הזה הוא וואו".

כמראיין מנוסה, סטרן זיהה את ההזדמנות ושאל את הזמרת שתחגוג השבוע את יום הולדתה ה-20 כמה קושי היא חוותה. "זה היה רע - לא מתתי, ולא הייתי קרובה למוות אבל זה לא אומר שלא הרגשתי אומללה", סיפרה אייליש, "עדיין יש לי תופעות לוואי, הייתי חולה משהו כמו כמעט חודשיים".

"חשוב לי להבהיר שרק בגלל החיסון אני בסדר. אני חושבת שאם לא הייתי מתחסנת הייתי מתה, כי זה היה ממש קשה", סיפרה אייליש. "כשאני אומרת קשה אני מתכוונת שזה הרגיש נורא, אבל בפרופורציה של הקורונה, זה לא היה קשה. אתה מבין למה אני מתכוונת? כשאתה חולה אתה פשוט מרגיש נורא. החיסון הזה פשוט פאקינג מדהים וזה הציל את פינאס (אחיה הגדול), זה שמר על ההורים שלי מלהידבק, זה הציל את החברים שלי".

בהמשך השידור, סטרן הפתיע את בילי ואחיה עם ההכרזה שהשיר שיצרו לפסקול הסרט של ג'יימס בונד מועמד לפרס בגלובוס הזהב. "אני מקווה שזה נכון, זה מה שאמרו לי, אבל אולי המצאתי", הוא התבדח כשנשאל אם הוא ממציא.

עזבו קורונה, בא לכם גם הופעה? הצביעו למצעד הבינלאומי של mako וגלגלצ ואולי תטוסו לראות את אדל בלונדון