בסוף השבוע האחרון טיילור סוויפט חידשה את המלחמה שלה מול המנהל המוזיקלי סקוטר בראון. הסכסוך הגדול בין השניים פרץ לפני מספר חודשים כאשר סקוטר רכש בכ-300 מיליון דולר את חברת התקליטים הישנה של טיילור, "ביג מאשין", ויחד איתה את הזכויות על ששת האלבומים הראשונים שלה. בפוסט ששיתפה לאחרונה, הכוכבת טענה שסקוטר והבעלים הקודם של החברה, סקוט בורצ'טה, אוסרים עליה להשתמש בלהיטיה הקודמים בהופעה טלוויזיונית (טקס פרסי ה-AMA) ובסרט הדוקומנטרי החדש שלה לנטפליקס.

ג'סטין ביבר, שעובד תחת סקוטר במשך שנים, בחר להגן על מנהלו. הוא שיתף צילום מסך של דבריה של טיילור וטען שמדובר בשקרים. לא עבר זמן רב עד שהאקסית שלו, סלינה גומז, התייצבה מנגד וחיזקה את חברתה הטובה טיילור.

 

בפוסט שגומז העלתה בנושא, נכתב בין היתר: "הלב שלי כל כך כואב עכשיו. זה מעורר בי בחילה וזעם רב. זו דעתי. מדובר בתאוות בצע, מניפולציה וניצול כוח. אין לב או מחשבה על אף אחד אחר. אין כבוד למילים שחברתי הטובה כתבה מאז שהייתה בת 14 בחדר השינה שלה. אתם שדדתם וריסקתם את ההזדמנות של אחת היוצרות הגדולות של התקופה שלנו לחגוג את המוזיקה שלה עם המעריצים והעולם".

מטעם ביג מאשין נמסר שהטענות שטיילור הציגה בפני מעריציה אינן נכונות וש"בשום שלב לא נאמר לה שהיא מנועה מלבצע את שיריה בטקס או בספיישל טלוויזיוני". אותו מקור הוסיף: "מאז ההחלטה של ​​טיילור לעזוב את הלייבל בסתיו האחרון, המשכנו לכבד את כל בקשותיה להשתמש בקטלוג שלה".