חשיפת שיחת הטלפון המלאה שנערכה בין טיילור סוויפט לקניה ווסט לפני כ-4 שנים, הוכיחה שהזמרת אמרה את האמת כשסיפרה שהראפר ובת הזוג שלו, קים קרדשיאן, שיקרו כשאמרו שטיילור אישרה את הפצת השיר "Famous", בו קניה מלכלך עליה. ההפצה של אותה הקלטה ממשיכה להסעיר את המעריצים, ועכשיו מגיעה התגובה של סוויפט.

אחרי נסיונות חוזרים של עשרות כלי תקשורת לראיין אותה, הזמרת התייחסה אתמול באופן עצמאי להדלפה עם פוסט שהעלתה דרך הסטורי שלה.

באותו פוסט טיילור גם קראה למעריצים שלה לתרום כסף ומזון לאזרחים בארצות הברית שסובלים מקשיים כלכליים בעקבות התפשטות נגיף הקורונה.

“אנשים שואלים אותי איך אני מרגישה לגבי הווידאו שדלף ומוכיח שבמשך כל הזמן אמרתי את האמת לגבי 'השיחה ההיא' (אתם יודעים, האחת שהוקלטה באופן לא חוקי, שמישהו ערך כדי להוציא אותי רע ולהכניס אותי, את המשפחה שלי ואת המעריצים שלי לגיהנום במשך 4 שנים)".

בהמשך הפוסט הסבירה טיילור שבמקום להתעסק באותה תקרית מהעבר, היא מנסה לסייע למשפחות שנפגעו בעקבות משבר הקורונה העולמי: "אם יש לכם את היכולת, הצטרפו אליי ותרמו בתקופת המשבר", היא הוסיפה.

שיחת הטלפון הגיעה לרשת בסוף השבוע האחרון, וניתן לשמוע בה שבניגוד למה שהוא וקים טענו במשך שנים, קניה השמיע לטיילור רק חלקים מהטקסט של השיר. טרם נחשפה זהותו של המקור להפצת שיחת הטלפון המלאה.