ג'ורג' מייקל (צילום: Gettyimages IL, getty images)
מאושפז באוסטריה. ג'ורג' מייקל | צילום: Gettyimages IL, getty images

כוכב הפופ הבריטי ג'ורג' מייקל אושפז בבית חולים בוינה, אוסטריה, עקב דלקת ריאות ונאלץ להפסיק את סיבוב ההופעות הנוכחי שלו. הופעתו בוינה תוכננה ליום שני. בעקבות האשפוז נדחו הופעותיו הקרובות בצרפת ובוויילס.

דובריו של מייקל בן ה-48, סולן הצמד "וואהם" לשעבר, אמרו כי הוא נאלץ להשעות את ההופעות הקרובות בהוראת הרופאים המטפלים בו וכי הוא מקבל טיפול בבית החולים שנועד לשפר את מצבו. "התאריכים החדשים להופעות שנדחו יפורסמו בהמשך כשניתן יהיה לעשות זאת". "כרגע ג'ורג' מייקל נמצא בוינה, כיוון שהרופאים יעצו לו שלא לטוס, אז הוא מתאושש בוינה".

חולה בפעם השניה בסיבוב הזה

זוהי הפעם השניה שג'ורג' מייקל נופל למשכב מאז החל את סיבוב ההופעות הנוכחי שלו באוגוסט האחרון בפראג. בחודש שעבר נאלץ מייקל לבטל הופעה שכל הכרטיים אליה נמכרו באולם ה"אלברט הול" בלונדון עקב מחלה. אז סיפרו דובריו שהוא סובל מזיהום ויראלי ומחום גבוה. ההופעה נקבעה מחדש למאי 2012.

בסיבוב ההופעות הנוכחי מופיע ג'ורג' מייקל עם תזמורת בת 41 נגנים כשמאחוריו קיר מסכים עצום בגודלו שצבעו אדום. בהופעות הוא מבצע להיטים שלו מכל הקריירה וכן מבחר קאברים בולטים. בין היתר הפתיע את הקהל בברצלונה בביצוע לשיר של איימי וויינהאוס "Love Is A loosing Game" כמחווה לזמרת המנוחה.